Euroseniors wakacje po 50-tce

Wczasy dla Seniorów- Hiszpania, Chorwacja, Cypr


Na tej stronie przedstawiamy Państwu oferty wczasów dla seniorów. W tym sezonie w ramach stworzonego programu będą Państwo mogli bliżej poznać: Costa del Sol, Riwierę Makarską oraz Larnakę. Wakacje dla Seniorów - Wiosna 2014 obejmuje terminy od marca do końca maja.
SPRAWDŹ OFERTĘ >>

Wakacje dla Seniorów - Chorwacja


Słoneczna kraina tysiąca wysp od lat zachwyca rzesze turystów. Łagodny klimat, przepiękne plaże, urozmaicone wybrzeże oraz urokliwe miasteczka powodują, że na wczasach dla seniorów w Chorwacji nie sposób się nudzić. Riwiera Makarska to bez wątpienia najpiękniejszy fragment wybrzeża adriatycku. Słoneczny klimat i żwirowe, długie plaże, łagodne zejście do krystalicznie czystego morza sprawiają, że jest to idealne miejsce do wypoczynku. Chorwacka gościnność znana jest wszystkim tym, którzy choć raz odwiedzili Chorwację. Ludzie są tu szczerze życzliwi i gościnni. Warto też wspomnieć o doskonałej chorwackiej kuchni. Bez wątpienia zauroczy każdego.SPRAWDŹ OFERTĘ >>

Wakacje dla Seniorów - Hiszpania


Costa del sol- nazywane jest „Wybrzeżem Słońca”, ze względu na wymarzone do wypoczynku warunki pogodowe. Położone jest na słonecznym, południowym wybrzeżu hiszpańskiej prowincji Andaluzja pomiędzy Almerią a Gibraltarem. Wybrzeże obfituje w pyszne owoce, wino, pełnych temperamentu gościnnych mieszkańców, przebogatą kuchnię – to kraina wypoczynku idealnego. Nie brakuje tu również imponujących zabytków, potężnych majestatycznych twierdz, smukłych meczetów, szerokich, piaszczystych plaż oraz ciepłego morza. Costa del Sol jest zdecydowanie czymś więcej niż tylko wybrzeżem kojarzącym się wyłącznie z wodą i piaskiem o czym przekonają się wszyscy wyjeżdzający na wakacje dla seniora.
SPRAWDŹ OFERTĘ >>

Wakacje dla Seniorów - Cypr


Ta trzecia pod względem wielkości wyspa na Morzu Śródziemnym położona jest na przecięciu szlaków łączących Europę, Afrykę i Azję. Łagodny i słoneczny klimat sprawiają, że sezon trwa tu cały rok a bogata oferta zaprasza do wakacyjnych przygód i wypoczynku. Wyspa Afrodyty to nie tylko plaże, ale również bogactwo zabytków oraz wielowiekowa tradycja widoczna niemal w każdym aspekcie życia Cypryjczyków. Znaleźć tu można wiele atrakcji: parki wodne, pola golfowe, oceanarium oraz parki tematyczne np. Park Wielbłąda w Larnace. Dodatkowa atrakcją są liczne festiwale odbywające się przez cały rok. Wakacje dla seniorów to świetna oferta, dzięki której można poznać uroki Cypru.


Copyrights © 1991 - 2014 Biuro Podróży Rainbow Tours S.A.