• wycieczka:

  Tajlandia - Kambodża - Wietnam

 • rodzaj wycieczki:

  objazd i wypoczynek - Samolot

 • nazwa hotelu:

  Zakwaterowanie na objeździe  

 • wyżywienie:

  Wg programu imprezy


Poprzednie Zdjecie
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Pozniejsze Zdjecie

Zobacz na mapie Zobacz trasę wycieczki >>

Ocena
naszych klientów
Ocena 5.6

Data / promocja Miasto Wyżywienie Cena Cena
25.04 - 10.05.2015
Last Minute Impreza potwierdzona

Warszawa

Wg programu imprezy

wszystkie ↓

 • Wg programu imprezy
 • Śniadania

16 dni / 7 810 zł / za os.

Zamów
04.06 - 18.06.2015
Promocja: 22% Impreza potwierdzona

Warszawa

Wg programu imprezy

wszystkie ↓

 • Wg programu imprezy
 • Śniadania

15 dni / 7 501 zł / za os.

Zamów
03.07 - 17.07.2015
Promocja: 23%

Warszawa

Wg programu imprezy

wszystkie ↓

 • Wg programu imprezy
 • Śniadania

15 dni / 7 736 zł / za os.

Zamów
15.07 - 30.07.2015
Promocja: 22%

Warszawa

Wg programu imprezy

wszystkie ↓

 • Wg programu imprezy
 • Śniadania

16 dni / 7 801 zł / za os.

Zamów
30.07 - 14.08.2015
Promocja: 20%

Warszawa

Wg programu imprezy

wszystkie ↓

 • Wg programu imprezy
 • Śniadania

16 dni / 7 931 zł / za os.

Zamów
14.08 - 29.08.2015
Promocja: 22% Impreza potwierdzona

Warszawa

Wg programu imprezy

wszystkie ↓

 • Wg programu imprezy
 • Śniadania

16 dni / 7 831 zł / za os.

Zamów
30.08 - 13.09.2015
Promocja: 25%

Warszawa

Wg programu imprezy

wszystkie ↓

 • Wg programu imprezy
 • Śniadania

15 dni / 7 501 zł / za os.

Zamów
11.09 - 25.09.2015
Promocja: 23%

Warszawa

Wg programu imprezy

wszystkie ↓

 • Wg programu imprezy
 • Śniadania

15 dni / 7 651 zł / za os.

Zamów
28.09 - 12.10.2015
Promocja: 25%

Warszawa

Wg programu imprezy

wszystkie ↓

 • Wg programu imprezy
 • Śniadania

15 dni / 7 581 zł / za os.

Zamów
09.10 - 21.10.2015
Promocja: 21%

Warszawa

Wg programu imprezy

wszystkie ↓

 • Wg programu imprezy
 • Śniadania

13 dni / 7 981 zł / za os.

Zamów

Programy wycieczek, świadczenia, wycieczki fakultatywne mogą różnić się w zależności od terminu rozpoczęcia wycieczki.Program


Bangkok i Szmaragdowy Budda - Angkor Wat i dżungla - niesamowita zatoka Ha Long - Ho Chi Minh City i Hanoi - partyzanckie tunele Cu Chi

Dzień 1
Zbiórka na 2 godziny przed wylotem na lotnisku im. F. Chopina, Warszawa - nowy terminal, hala odlotów, stanowisko Rainbow Tours numer 270. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na www.rainbowtours.pl/rozklady. Wylot samolotem rejsowym do Bangkoku (z przesiadką w jednym z portów europejskich, Stambule lub w jednym z portów Płw. Arabskiego).

Dzień 2
Przylot do Bangkoku. Odprawa paszportowa i transfer do hotelu. Zakwaterowanie w hotelu, odpoczynek po podróży. Wieczorem kolacja powitalna w hotelu.

Dzień 3
Śniadanie w hotelu, a następnie zwiedzanie Bangkoku: Świątynia Złotego Buddy, rynek kwiatowy w Chinatown, Pałac Królewski, na terenie którego znajduje się również Wat Pra Kaeo - świątynia gdzie przechowywany jest najsłynniejszy tajski posąg Buddy - niewielki Budda Szmaragdowy. Dla chętnych lunch (dodatkowo płatny ok. 12 USD). Po południu wycieczka po Klongach - rejs łodzią po kanałach, które w przeszłości stanowiły alternatywny system komunikacyjny Bangkoku. Wieczorem kolacja połączona z pokazem tajskiego tańca klasycznego. Dla chętnych po kolacji możliwość pozostania w okolicach wieczornego bazaru Patpong - znanego też jako dzielnicy nocnych uciech Bangkoku (powrót do hotelu w takim przypadku we własnym zakresie).

Dzień 4
Po wczesnym śniadaniu transfer autokarem na granicę pomiędzy Tajlandią i Kambodżą, odprawa paszportowa a następnie przejazd do Siem Reap, położonego tylko 7 km od świątyń Angkoru. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja i nocleg. (Trasa ok. 430 km).

Dzień 5
Po śniadaniu zwiedzanie zespołu kamiennych świątyń z czasów rozkwitu imperium Khmerów ze stolicą w Angkorze (lista UNESCO). Podczas zwiedzania lunch w lokalnej restauracji. Kompleks składający się z ponad 400 budynków otaczały niegdyś pola uprawne, dobrze utrzymane drogi, kanały i potężne mury. W programie między innymi świątynia Bayon, świątynia w kształcie piramidy - Babhuon, Taras Słoni, Taras Trędowatego Króla oraz Południowa Brama Angkor Thom i Angkor Wat. Po południu zwiedzimy Ta Phrom - część Angoru, którą pozostawiono siłom przyrody, w tym wypadku dżungli. Często zdarza się, że potężne drzewa wyrastają z kamiennych budowli, a ich korzenie oplatają kolumny, czy wręcz całe budynki. Nocleg w hotelu. Kolacja we własnym zakresie.

Dzień 6
Po śniadaniu czas wolny na samodzielne zwiedzanie lub wycieczka lokalna (dla chętnych za dodatkową opłatą ok. 40 USD + bilet do Angkor Wat, aktualnie ok. 20 USD) do kompleksu świątyń Bantaey Srei, zwanej „twierdzą kobiet” oraz Banteay Samre. Lunch w lokalnej restauracji a następnie rejs łodzią po jeziorze Tonle Sap do pływającej wioski. Kolacja we własnym zakresie lub dla chętnych kolacja z pokazem khmerskich tańców ludowych (cena ok. 50 USD). Nocleg w hotelu w Siem Reap. (Trasa ok. 80 km).

Dzień 7
Po śniadaniu transfer do stolicy Kambodży - Phnom Penh. Transfer realizowany autokarem. Po południu krótkie zwiedzanie Phnom Penh: Pałac Królewski, srebrna Pagoda, pomnik niepodległości, Muzeum Tuol Sleng (poświęcone ofiarom reżimu Pol Pota) oraz świątynia Wat Phnom - najstarsza świątynia w mieście, od której pochodzi nazwa stolicy Kambodży. Tego dnia obiad lub kolacja. Nocleg w hotelu w Phnom Penh. (Trasa ok. 340 km).

Dzień 8
Po wczesnym śniadaniu transfer autokarem do Miasta Ho Chi Minha (Sajgonu) położonego w Wietnamie. Krótka przeprawa promowa przez Mekong. Odprawa graniczna, zmiana autokaru. Zwiedzanie imponującej świątyni w Tay Tinh - głównego ośrodka synkretycznej religii cao dai. Odwiedzimy również słynne partyzanckie tunele Cu Chi - symbol walki Viet Congu z obcymi wojskami. Podczas zwiedzania obiad w lokalnej restauracji. Zakwaterowanie w hotelu w Sajgonie i nocleg. (Trasa ok. 320 km).

Dzień 9
Po śniadaniu zwiedzanie Miasta Ho Chi Minha: katedra Notre Dame, zabytkowa Poczta Główna, pagody Thien Hau i Nefrytowego Cesarza, chińska dzielnica i bazar Binh Tay. Podczas zwiedzania lunch. Następnie przelot do Haiphong. Zakwaterowanie w hotelu i nocleg (przelot wewnętrzny).

Dzień 10
Po śniadaniu przejazd do Ha Long i wycieczka morska po zatoce (wpisanej na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO). Akwen pełen jest niesamowitych formacji skalnych, wysepek, jaskiń itp. Podczas rejsu lunch z owoców morza. Po południu przejazd do Hanoi, po drodze postój w wiosce wytwórców ceramiki - Dong Trieu. Wieczorem pokaz słynnych "wodnych kukiełek", będących specjalnością Hanoi i północnego Wietnamu. Nocleg w hotelu. (Trasa ok. 230 km).

Dzień 11
Po śniadaniu zwiedzanie Hanoi: Mauzoleum Ho Chi Minha (o ile będzie otwarte), pałac prezydencki, rezydencja Ho Chi Minha, Świątynia na Jednej Kolumnie oraz Świątynia Literatury. Obiad w trakcie zwiedzania. Po południu przejazd rykszami przez kolonialne stare miasto. Nocleg w hotelu.

Dzień 12
Po wczesnym śniadaniu transfer na lotnisko i przelot do Bangkoku. Następnie przyjazd do Pattaya/Jomtien lub do regionu Rayong i zakwaterowanie w hotelu. Czas wolny na plażowanie, kąpiele morskie i wypoczynek. (Trasa ok. 170 km + przelot wewnętrzny).

Dzień 13 - 14
Czas wolny na wypoczynek nad morzem lub dokonanie zakupów. Możliwość korzystania z wycieczek opcjonalnych (nie dotyczy to Klientów wybierających pobyt w regionie Rayong): wycieczka na wyspę koralową Koh Lan (ok. 28 EUR), rewia transwestytów (ok. 25 EUR), tropikalne ogrody Nong Nooch (ok. 35 EUR) lub inne.

Dzień 15
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i transfer na lotnisko. Przelot samolotem rejsowym do Polski (z przesiadką w jednym z portów europejskich, Stambule lub w jednym z portów Płw. Arabskiego). Lądowanie w Warszawie w zależności od linii lotniczej - 15 dnia wycieczki wieczorem lub 16 dnia. Aktualne rozkłady na stronie www.rainbowtours.pl/rozklady.

Uwagi!
- Limit bagażu głównego na przelotach wewnętrznych to 20 kg.

- Ze względu na restrykcyjne i egzekwowane przepisy dotyczące pracy pilotów wycieczek w Tajlandii, w niektórych obiektach polski pilot nie ma prawa nie tylko oprowadzać czy tłumaczyć lokalnego przewodnika, ale nawet nie ma do nich wstępu. W szczególności dotyczy to kompleksu pałacowego w Bangkoku.
- W niektórych terminach pilot może odbierać grupę na lotnisku w Bangkoku. Wówczas na lotnisku w Polsce oferujemy Klientom asystę polskiego przedstawiciela w trakcie odprawy.
- Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.Zakwaterowanie na objeździeCzęść objazdowa

 

Hotele klasy ***, należy jednak pamiętać, że w Kambodży i Wietnamie standard hoteli może nieco odbiegać od norm europejskich.

 

Pokoje: skromnie, ale wygodnie urządzone pokoje z łazienkami. W większości TV, klimatyzacja i telefon, czasami minibar (dodatkowo płatny).

Uwaga! Pokój 3 - osobowy to z reguły pokój 2 - osobowy z dostawką (dostawka  na ogół w formie łóżka polowego lub rozkaładanej kanapy).

 

Do dyspozycji gości: w hotelach recepcja, restauracja, bar.

 

 

Część pobytowa

 

Hotele: patrz opisy przy imprezie Tajlandia - wczasy (Jomtien/Pattaya i Koh Samet).
Świadczenia


Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem rejsowym na trasie Warszawa - Bangkok - Warszawa (z przesiadką w jednym z portów europejskich, Płw. Arabskiego lub Stambule), przelot lokalnymi liniami na trasie Sajgon - Haiphong oraz Hanoi - Bangkok, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie w hotelach (13 rozpoczętych dób hotelowych), transfery klimatyzowanym autokarem/mikrobusem, wyżywienie według programu, opiekę polskiego przedstawiciela na lotnisku w Polsce, opiekę pilota podczas zwiedzania, program turystyczny j.w. oraz ubezpieczenie TU Europa (wariant standard: NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przejażdżek łodzią, wynagrodzenia dla lokalnych przewodników, napiwków dla kierowców, bagażowych, personelu hotelowego etc. (łącznie ok. 180 USD + bilet do Angkor Wat, aktualnie ok. 20 USD płatne na miejscu u pilota), dodatkowych posiłków podczas wycieczki, napoi do posiłków oraz innych wydatków osobistych. Do ceny podstawowej nie jest wliczony koszt wiz: kambodżańskiej i wietnamskiej - procedura wizowa opisana jest poniżej, obowiązkowe opłaty za pośrednictwo wizowe zostały doliczone do rezerwacji (opłata za wizę wietnamską - 280 zł, opłata za wizę kambodżańską - 150 zł).Inne


Wiza
- W celu uzyskania kompletu wiz na imprezę TKV należy wysłać najpóźniej na 2 tygodnie przed wylotem do oddziału Rainbow Tours (Al. Jana Pawła II 52/54; 00-152 Warszawa) następujące dokumenty:
   * Paszport (ważny minimum 6 miesięcy od daty zakończenia imprezy) – co najmniej 3 wolne strony,
   * Wypełniony wniosek wizowy wietnamski (do pobrania z Travelli – Wymagane dokumenty),
   * Jedno zdjęcie paszportowe (kolorowe, aktualne).
- Dodatkowe, drugie zdjęcie należy wziąć ze sobą do wizy kambodżańskiej.
- W paszporcie należy mieć min. 3 wolne strony na wizy.
- Klienci posługujący się innymi paszportami niż polskie zobowiązani są do uzyskania odpowiednich wiz we własnym zakresie. Wszelkie informacje dotyczące procedur wizowych zamieszczone w ofercie odnoszą się do obywateli polskich.Waluty
- Zaleca się zabranie dolarów amerykańskich, chociaż można również wymieniać euro, funty brytyjskie i inne powszechnie akceptowane waluty. Pieniądze można wymienić w licznych bankach i kantorach oraz hotelach (tutaj kurs jest zawsze niekorzystny)
- Ważna informacja: w Tajlandii nie są akceptowane banknoty 50 USD oraz 100 USD starych edycji (z małymi wizerunkami prezydentów). W Kambodży USD jest oficjalnym środkiem płatniczym. Wymiana innych walut jest konieczna na USD lub lokalną walutę (riel) i nie jest to korzystne.
- Jeśli Klienci zabierają ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że w krajach Azji Pd.-Wsch. nie są akceptowane banknoty wydane przed 1996 r. i/lub zniszczone, naddarte, itp.Program


Bangkok i Szmaragdowy Budda - Angkor Wat i dżungla - niesamowita Zatoka Ha Long - Ho Chi Minh City i Hanoi - partyzanckie tunele Cu Chi

Dzień 1
Zbiórka na lotnisku im. F. Chopina, Warszawa - nowy terminal, hala odlotów, stanowisko Rainbow Tours numer 270. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na http://www.rainbowtours.pl/rozklady. Wylot samolotem czarterowym PLL LOT (rejs non stop) do Bangkoku.

Dzień 2
Przylot samolotem czarterowym do Bangkoku. Odprawa paszportowa i transfer do hotelu. Zakwaterowanie w hotelu, odpoczynek po podróży. Wieczorem kolacja powitalna w hotelu.

Dzień 3
Śniadanie w hotelu, a następnie zwiedzanie Bangkoku: Świątynia Złotego Buddy, rynek kwiatowy w Chinatown, Pałac Królewski, na terenie którego znajduje się również Wat Pra Kaeo - świątynia gdzie przechowywany jest najsłynniejszy tajski posąg Buddy - niewielki Budda Szmaragdowy. Dla chętnych lunch (dodatkowo płatny ok. 12 USD). Po południu wycieczka po Klongach - rejs łodzią po kanałach, które w przeszłości stanowiły alternatywny system komunikacyjny Bangkoku. Wieczorem kolacja połączona z pokazem tajskiego tańca klasycznego. Dla chętnych po kolacji możliwość pozostania w okolicach wieczornego bazaru Patpong – znanego też jako dzielnicy nocnych uciech Bangkoku (powrót do hotelu w takim przypadku we własnym zakresie).

Dzień 4
Po wczesnym śniadaniu transfer autokarem na granicę pomiędzy Tajlandią i Kambodżą, odprawa paszportowa a następnie przejazd do Siem Reap, położonego tylko 7 km od świątyń Angkoru. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja i nocleg. (Trasa ok. 430 km)

Dzień 5
Po śniadaniu zwiedzanie zespołu kamiennych świątyń z czasów rozkwitu imperium Khmerów ze stolicą w Angkorze (lista UNESCO). Podczas zwiedzania lunch w lokalnej restauracji. Kompleks składający się z ponad 400 budynków otaczały niegdyś pola uprawne, dobrze utrzymane drogi, kanały i potężne mury. W programie między innymi świątynia Bayon, świątynia w kształcie piramidy - Babhuon, Taras Słoni, Taras Trędowatego Króla oraz Południowa Brama Angkor Thom i Angkor Wat. Po południu zwiedzimy Ta Phrom - część Angoru, którą pozostawiono siłom przyrody, w tym wypadku dżungli. Często zdarza się, że potężne drzewa wyrastają z kamiennych budowli a ich korzenie oplatają kolumny czy wręcz całe budynki. Nocleg w hotelu. Kolacja we własnym zakresie.

Dzień 6
Po śniadaniu czas wolny na samodzielne zwiedzanie lub wycieczka lokalna (dla chętnych za dodatkową opłatą ok. 40 USD + bilet do Angkor Wat, aktualnie ok. 20 USD) do kompleksu świątyń Bantaey Srei, zwanej „twierdzą kobiet” oraz Banteay Samre. Lunch w lokalnej restauracji a następnie rejs łodzią po jeziorze Tonle Sap do pływającej wioski. Kolacja we własnym zakresie lub dla chętnych kolacja z pokazem khmerskich tańców ludowych (cena ok. 50 USD). Nocleg w hotelu w Siem Reap. (Trasa ok. 80 km)

Dzień 7
Po śniadaniu transfer do stolicy Kambodży - Phnom Penh. Transfer realizowany autokarem. Po południu krótkie zwiedzanie Phnom Penh: Pałac Królewski, srebrna Pagoda, pomnik niepodległości, Muzeum Tuol Sleng (poświęcone ofiarom reżimu Pol Pota) oraz świątynia Wat Phnom - najstarsza świątynia w mieście, od której pochodzi nazwa stolicy Kambodży. Tego dnia obiad lub kolacja. Nocleg w hotelu w Phnom Penh. (Trasa ok. 340 km)

Dzień 8
Po wczesnym śniadaniu transfer autokarem do Miasta Ho Chi Minha (Sajgonu) położonego w Wietnamie. Krótka przeprawa promowa przez Mekong. Odprawa graniczna, zmiana autokaru. Zwiedzanie imponującej świątyni w Tay Tinh - głównego ośrodka synkretycznej religii cao dai. Odwiedzimy również słynne partyzanckie tunele Cu Chi - symbol walki Viet Congu z obcymi wojskami. Podczas zwiedzania obiad w lokalnej restauracji. Zakwaterowanie w hotelu w Sajgonie i nocleg. (Trasa ok. 320 km)

Dzień 9
Po śniadaniu zwiedzanie Miasta Ho Chi Minha: katedra Notre Dame, zabytkowa Poczta Główna, pagody Thien Hau i Nefrytowego Cesarza, chińska dzielnica i bazar Binh Tay. Podczas zwiedzania lunch. Następnie przelot do Haiphong. Zakwaterowanie w hotelu i nocleg. (Przelot wewnętrzny)

Dzień 10
Po śniadaniu przejazd do Ha Long i wycieczka morska po zatoce (wpisanej na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO). Akwen pełen jest niesamowitych formacji skalnych, wysepek, jaskiń itp. Podczas rejsu lunch z owoców morza. Po południu przejazd do Hanoi, po drodze postój w wiosce wytwórców ceramiki - Dong Trieu. Wieczorem pokaz słynnych "wodnych kukiełek", będących specjalnością Hanoi i północnego Wietnamu. Nocleg w hotelu. (Trasa ok. 230 km)

Dzień 11
Po śniadaniu zwiedzanie Hanoi: Mauzoleum Ho Chi Minha (o ile będzie otwarte), pałac prezydencki, rezydencja Ho Chi Minha, Świątynia na Jednej Kolumnie oraz Świątynia Literatury. Obiad w trakcie zwiedzania. Po południu przejazd rykszami przez kolonialne stare miasto. Nocleg w hotelu.

Dzień 12
Po wczesnym śniadaniu transfer na lotnisko i przelot do Bangkoku. Następnie przyjazd do Pattaya/Jomtien lub na Koh Samet i zakwaterowanie. Czas wolny na plażowanie, kąpiele morskie i wypoczynek. (Trasa ok. 170 km + przelot wewnętrzny)

Dzień 13-15
Czas wolny na wypoczynek nad morzem lub dokonanie zakupów. Możliwość korzystania z wycieczek opcjonalnych (nie dotyczy to Klientów wybierających pobyt na wyspie Koh Samet lub w Rayongu): wycieczka na wyspę koralową Koh Lan (ok. 28 EUR), rewia transwestytów (ok. 25 EUR), tropikalne ogrody Nong Nooch (ok. 35 EUR) lub inne.

Dzień 16
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i transfer na lotnisko w Bangkoku. Powrót do Warszawy samolotem czarterowym PLL LOT (rejs non stop) do Polski. (Trasa ok. 170 km)

Uwagi!
- Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.
- Ze względu na restrykcyjne i egzekwowane przepisy dotyczące pracy pilotów wycieczek w Tajlandii, w niektórych obiektach polski pilot nie ma prawa nie tylko oprowadzać czy tłumaczyć lokalnego przewodnika, ale nawet nie ma do nich wstępu. W szczególności dotyczy to kompleksu pałacowego w Bangkoku.
- W niektórych terminach pilot może odbierać grupę na lotnisku w Bangkoku. Wówczas na lotnisku w Polsce oferujemy Klientom asystę polskiego przedstawiciela w trakcie odprawy.
- W hotelu pokój 3 - osobowy, to z reguły pokój 2 - osobowy z dostawką (dostawka na ogół w formie łóżka polowego lub rozkładanej kanapy).Zakwaterowanie na objeździeCzęść objazdowa

 

Hotele klasy ***, należy jednak pamiętać, że w Kambodży i Wietnamie standard hoteli może nieco odbiegać od norm europejskich.

 

Pokoje: skromnie, ale wygodnie urządzone pokoje z łazienkami. W większości TV, klimatyzacja i telefon, czasami minibar (dodatkowo płatny).

Uwaga! Pokój 3 - osobowy to z reguły pokój 2 - osobowy z dostawką (dostawka  na ogół w formie łóżka polowego lub rozkaładanej kanapy).

 

Do dyspozycji gości: w hotelach recepcja, restauracja, bar.

 

 

Część pobytowa

 

Hotele: patrz opisy przy imprezie Tajlandia - wczasy (Jomtien/Pattaya i Koh Samet).
Świadczenia


Cena obejmuje: przelot samolotem czarterowym PLL LOT (rejs non stop) na trasie Warszawa - Bangkok - Warszawa), przelot lokalnymi liniami na trasie Sajgon - Haiphong oraz Hanoi - Bangkok, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie w hotelach (14 rozpoczętych dób hotelowych), transfery klimatyzowanym autokarem/mikrobusem, śniadania i kolacje lub tylko śniadania (według programu), opiekę polskiego przedstawiciela na lotnisku w Polsce, opiekę pilota podczas zwiedzania, program turystyczny j.w. oraz ubezpieczenie TU Europa (wariant standard: NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przejażdżek łodzią, wynagrodzenia dla lokalnych przewodników, napiwków dla kierowców, bagażowych, personelu hotelowego etc. (łącznie ok. 180 USD + bilet do Angkor Wat, aktualnie ok. 20 USD płatne na miejscu u pilota), dodatkowych posiłków podczas wycieczki, napoi do posiłków oraz innych wydatków osobistych. Do ceny podstawowej nie jest wliczony koszt wiz: kambodżańskiej i wietnamskiej - procedura wizowa opisana jest poniżej, obowiązkowe opłaty za pośrednictwo wizowe zostały doliczone do rezerwacji (opłata za wizę wietnamską - 280 zł, opłata za wizę kambodżańską - 150 zł).Inne


Przelot
Komfortowy samolot Dreamliner PLL LOT (rejs non stop) z możliwością wyboru klasy podróży. W klasie ekonomicznej catering płatny dodatkowo w usłudze Sky Bar. W klasie Premium Club i Biznes Elite w cenę wliczone bogate menu, w tym napoje alkoholowe i bezalkoholowe oraz zwiększony limit bagażowy - 25 kg. We wszystkich klasach indywidualny system rozrywki pokładowej z osobnym monitorem przed każdym fotelem. Więcej informacji na stronach wstępnych katalogu w sekcji Komfort Dalekich Podróży. W przypadku niemożliwości wykonania rejsu samolotem Dreamliner, PLL LOT zapewni inny samolot o podobnym standardzie (rejs non stop).

 

Uwaga! Limit bagażu głównego na przelotach wewnętrznych to 20 kg.

 

Wizy 
W celu uzyskania kompletu wiz na imprezę TKV należy wysłać najpóźniej na 2 tygodnie przed wylotem do oddziału Rainbow Tours (Al. Jana Pawła II 52/54; 00-152 Warszawa) następujące dokumenty:
-paszport (ważny minimum 6 miesięcy od daty zakończenia imprezy) – co najmniej 3 wolne strony,
-Wypełniony wniosek wizowy wietnamski (do pobrania z Travelli – Wymagane dokumenty),
-1 zdjęcie paszportowe (kolorowe, aktualne)
- dodatkowe, drugie zdjęcie należy wziąć ze sobą do wizy kambodżańskiej.

 

Uwagi!
W paszporcie należy mieć min. 3 wolne strony na wizy.

Klienci posługujący się innymi paszportami niż polskie zobowiązani są do uzyskania odpowiednich wiz we własnym zakresie. Wszelkie informacje dotyczące procedur wizowych zamieszczone w ofercie odnoszą się do obywateli polskich.

 

Waluty
Zaleca się zabranie dolarów amerykańskich, chociaż można również wymieniać euro, funty brytyjskie i inne powszechnie akceptowane waluty. Pieniądze można wymienić w licznych bankach i kantorach oraz hotelach (tutaj kurs jest zawsze niekorzystny) UWAGA! W Tajlandii nie są akceptowane banknoty 50 USD oraz 100 USD starych edycji (z małymi wizerunkami prezydentów). W
Kambodży USD jest oficjalnym środkiem płatniczym. Wymiana innych walut jest konieczna na USD lub lokalną walutę (riel) i nie jest to korzystne.

 

Jeśli Klienci zabierają ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że w krajach Azji Pd.-Wsch. nie są akceptowane banknoty wydane przed 1996 r. i/lub zniszczone, naddarte, itp.

 

Telefony
Zalecamy przed wyjazdem sprawdzenie u swojego operatora telefonii komórkowej czy roaming na Wietnam jest standardowo włączony. U części operatorów telekomunikacyjnych jest konieczność wystąpienia o uruchomienie roamingu na Wietnam.Selection  zdjecie hotelu
Położenie:
Hotel składający się z jednego budynku głównego położony jest w samym centrum Pattayi, w żywej i bogatej w atrakcje dzielnicy. Przy samym obiekcie znajdują się liczne lokalne bary i restauracje, sklepy, stragany oraz najpopularniejsza piaszczysta plaża regionu (publiczna, po drugiej stronie ulicy, leżaki i parasole dodatkowo płatne). Odległość od lotniska w Bangkoku to okolo 130 km. W najbliższej okolicy znajduje się znane centrum handlowe oraz Walking Street.

Pokoje:
Nasi Klienci zakwaterowani są w przestronnych, wygodnych pokojach 2 - osobowych (pow. ok. 30 m2) wyposażonych w balkon, łazienkę z wanną lub prysznicem, telewizor, telefon, bezpłatną klimatyzację, suszarkę do włosów, lodówkę (2 butelki wody po przylocie gratis), serwis do kawy i herbaty, bezpłatny sejf i Wi-Fi. Za dodatkową opłatą dostepne są również pokoje z widokiem na morze.

Do dyspozycji gości:
Recepcja 24 - godz., restauracja główna serwująca posiłki kuchni azjatyckiej i międzynarodowej, bar oraz Coffee Shop (w obu napoje dodatkowo płatne), basen odkryty ze słodką wodą (leżaki i parasole w cenie), bezpłatna siłownia (8:00-20:00), centrum SPA (zabiegi dodatkowo płatne), parking dla gości hotelowych, bezpłatny bezprzewodowy internet dostępny w całym obiekcie oraz kącik internetowy z 2-3 stanowiskami komputerowymi (bezpłatny). Za dodatkowa opłatą również pralnia.

Wyżywienie:
Śniadania w formie bufetu podawane w restauracji hotelowej.

Program sportowy i animacyjny, SPA:
Goście hotelowi mają możliwość korzystania z bezpłatnej siłowni (8:00-20:00), centrum spa (zabiegi dodatkowo płatne) oraz basenu.

Kategoria lokalna:
W Tajlandii nie istnieje oficjalna kategoryzacja hoteli. Sieci hotelowe pozostawiają kategoryzację organizatorom turystyki.

Naszym zdaniem:
Skromny, aczkolwiek zadbany hotel *** znajdujący się w samym sercu Pattayi oferuje zakwaterowanie w komfortowych pokojach. Obiekt polecany jest głównie osobom nastawionym na korzystanie z uroków miasta i nocnego życia. Dodatkowym atutem jest bliskość piaszczystej plaży.

Inne:
www.hotelselectionpattaya.com


A-One Star Hotel  zdjecie hotelu
Położenie:
Nowoczesny, otwarty w 2014 r. hotel, położony w samym centrum miasta Pattaya, w otoczeniu sklepów i lokali gastronomicznych, zaledwie ok. 150 m od popularnej, piaszczystej plaży (przejście wzdłuż ulicy i przez promenadę). W zasięgu spaceru centra handlowe, kluby nocne i liczne rozrywki, z których słynie kurort. Transfer z lotniska w Bangkoku trwa ok. 1,5 - 2 godz. Do słynnego Walking Street ok. 2,5 km (dogodny dojazd miejscowymi środkami transportu).

Pokoje:
Modnie urządzone pokoje standardowe (star room) max. 2 - osobowe, posiadają łazienkę z wc oraz kabiną prysznicową i suszarkę, TV-sat, telefon, czajnik elektryczny (na zapytanie na miejscu) sejf, darmowy dostęp do internetu, indywidualnie sterowaną klimatyzację. 
Do dyspozycji Klientów są dwie butelki wody mineralnej na każdy dzień pobytu.

Do dyspozycji gości:
Recepcja 24 - godz., stanowisko do samodzielnego zameldowania, kantor i darmowy parking. Darmowy dostęp do internetu bezprzewodowego wi-fi. Do dyspozycji gości basen (06:00-22:00), leżaki i parasole bezpłatne. Restauracja hotelowa proponuje dania kuchni lokalnej i międzynarodowej. Bar przy recepcji serwuje napoje i lekkie przekąski. Klienci mogą korzystać z infrastruktury siostrzanego hotelu A-One, the Royal Cruise.

Wyżywienie:
Śniadania w formie bufetu.

Program sportowy i animacyjny, SPA:
Dostępne jest bezpłatnie centrum fitness. Za dodatkową opłatą jest możliwość skorzystania z sauny, innych zajęć dodatkowych (w tym zajęcia jogi) oraz licznych zabiegów pielęgnacyjnych i relaksacyjnych w hotelowym centrum SPA.

Kategoria lokalna:
W Tajlandii nie istnieje oficjalna kategoryzacja hoteli. Sieci hotelowe pozostawiają kategoryzację organizatorom turystyki.

Naszym zdaniem:
Idealny obiekt dla osób dysponujących skromniejszym budżetem. Jego największym atutem jest nowoczesny design, a także niezwykle korzystne położenie, blisko plaży i niedaleko centrum rozrywkowego miasta Pattaya.

Inne:
http://www.a-onestarhotel.com/


Ao Prao  zdjecie hotelu
Położenie:
Luksusowy kompleks, położony na zachodnim wybrzeżu Koh Samet, przy uroczej, spokojnej plaży Ao Prao, słynącej z białego piasku. Kompleks wypoczynkowy składa się z 52 bungalowów położonych na zboczu wzgórza opadającego ku morzu oraz kilku piętrowych pawilonów (dojście dosyć stromymi schodami). Nasi Klienci kwaterowani są głównie w pawilonach.

Pokoje:
Przestronne (pow. ok. 30 m2) i ze smakiem urządzone pokoje 2-osobowe (możliwe dostawki) z łazienkami i wc. Wszystkie pokoje wyposażone są w indywidualnie sterowaną klimatyzację, TV-sat, minibar (2 butelki wody dziennie na pokój gratis, pozostałe napoje dodatkowo płatne), telefon, sejf, zestaw do robienia kawy/herbaty, suszarkę do włosów. Ponadto pokoje mają tarasy lub balkony z widokiem na morze lub ogród. Niektóre pokoje z darmowym, bezprzewodowym internetem.

Do dyspozycji gości:
Obszerne lobby z recepcją, sklepik z pamiątkami, sala konferencyjna (na 80 osób), bezpłatny bezprzewodowy internet w lobby hotelowym, doskonała restauracja (z widokiem na morze, kuchnia międzynarodowa i tajska), 2 bary, niewielki basen z bezpłatnymi leżakami i parasolami. Leżaki i parasole na plaży również są bezpłatne. Możliwość korzystania z żaglówek, kajaków, windsurfingu, sprzętu do nurkowania (za dopłatą). Na terenie hotelu znajduje się baza centrum nurkowego. Przy plaży dostępne również tradycyjne masaże tajskie (ok. 400 THB/godz.).

Wyżywienie:
Śniadania.

Kategoria lokalna:
W Tajlandii nie istnieje oficjalna kategoryzacja hoteli. Sieci hotelowe pozostawiają kategoryzację organizatorom turystyki.

Naszym zdaniem:
Dobrej klasy hotel z bogatym wyposażeniem i infrastrukturą. Polecamy osobom poszukującym odpoczynku z dala od tłocznych kurortów.

Inne:
Uwaga! Dla Klientów wybierających na pobyt hotele na wyspie Koh Samed nie organizujemy wycieczek lokalnych. Klienci z hoteli na wyspie Koh Samed będą pod opieką pilota lub rezydenta przebywającego w regionie Rayong. Transfer z Bangkoku na wyspę Koh Samed i z wyspy Koh Samed do Bangkoku może odbywać się przez Pattayę/Jomtien.


Siam Bayshore  zdjecie hotelu
Położenie:
Wygodny i stylowy hotel zlokalizowany jest na południowym skraju zatoki Pattaya. Składa się z kilkunastu niskich połączonych ze sobą pawilonów hotelowych, położonych w rozległym i dobrze utrzymanym tropikalnym ogrodzie. Od morza oddzielony jest ulicą z niewielkim ruchem. Do centrum miejscowości zaledwie kilka kroków spacerem. Tuż przy hotelu znajduje się molo, z którego odpływają kilka razy dziennie łodzie na wyspę koralową Koh Lan (przejazd ok. 5 EUR).

Pokoje:
Przestronne i stylowo urządzone pokoje 2 - osobowe (możliwość dostawki) z łazienką i wc. W każdym pokoju klimatyzacja, TV-sat (także płatne kanały filmowe), mini-bar (korzystanie - dodatkowo płatne), czajnik, telefon, suszarka do włosów oraz balkon lub taras. We wszystkich pokojach bezprzewodowy internet (dodatkowo płatny 420 THB/dzień).

Do dyspozycji gości:
Recepcja (z bezpłatnymi sejfami), kawiarnia, restauracja serwująca dania kuchni międzynarodowej Camillo, restauracja tajska, restauracja z kuchnią chińską i owocami morza, restauracja z daniami z grilla, snack bar przy basenie, lobby bar, sklep z pamiątkami i kiosk z prasą. W ogrodzie 2 baseny i 2 brodziki z tarasami do opalania, bezpłatne parasole przeciwsłoneczne, leżaki i ręczniki kąpielowe. Ponadto w hotelu sala fitness, tajskie masaże, bilard, strzałki, tenis stołowy (wszystkie płatne), korty tenisowe (oświetlenie i wypożyczenie rakiet za opłatą). W lobby hotelowym bezpłatna sieć Wi-Fi. Niedaleko pole golfowe i tor gokartowy.

Wyżywienie:
Śniadanie w formie bogatego amerykańskiego bufetu.

Kategoria lokalna:
W Tajlandii nie istnieje oficjalna kategoryzacja hoteli. Sieci hotelowe pozostawiają kategoryzację organizatorom turystyki.

Naszym zdaniem:
Dobrej klasy hotel z bogatym wyposażeniem i infrastrukturą, od kilku lat ceniony przez naszych gości. Znakomita jakość za umiarkowaną cenę.

Inne:
www.siamhotels.com/siambayshore


La Lune  zdjecie hotelu
Położenie:
Nowy, elegancki hotel (wybudowany w 2013 r.), w nowoczesnym, miejskim stylu. Ten niewielki kompleks usytuowany jest w południowo-wschodniej części wyspy Koh Samet, bezpośrednio przy piaszczystej plaży w kształcie półksiężyca. Obok hotelu znajduje się lokalny market oraz kilka restauracji. Niedaleko jest postój taksówek oraz wypożyczalnia skuterów i quadów.

Pokoje:
Obiekt składa się z 3 niewielkich budynków, ułożonych na kształt litery "U". Centralną część kompleksu zajmuje basen. Do dyspozycji Naszych Klientów są pokoje Deluxe. We wszystkich pokojach jest balkon z widokiem na część basenową oraz częściowo na morze. W standardowym wyposażeniu znajduje się indywidualnie sterowana klimatyzacja, suszarka, TV-sat, telefon i sejf. Całość prezentuje się bardzo świeżo i stylowo.

Do dyspozycji gości:
Recepcja 24 - godz., basen, bar ze wspaniałym widokiem na morze, restauracja serwująca dania kuchni tajskiej oraz międzynarodowej, taras słoneczny z bezpłatnymi leżakami. Serwis plażowy (leżaki i parasole) również jest wliczony w cenę. Ręczniki plażowe dostępnie bezpłatnie w recepcji. Za dodatkową dopłatą istnieje możliwość wynajęcia motorówki (cena zależna od liczby osób). Na terenie restauracji bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu.

Wyżywienie:
Śniadania.

Kategoria lokalna:
W Tajlandii nie istnieje oficjalna kategoryzacja hoteli. Sieci hotelowe pozostawiają kategoryzację organizatorom turystyki.

Naszym zdaniem:
Nowoczesny, stylowy obiekt posiadający świetną lokalizację przy plaży. Polecany w szczególności dla młodych, mniej wymagających osób.

Inne:
Uwaga: dla Klientów wybierających na pobyt hotele na wyspie Koh Samed nie organizujemy wycieczek lokalnych. Klienci z hoteli na wyspie Koh Samed będą pod opieką pilota lub rezydenta przebywającego w regionie Rayong. Transfer z Bangkoku na wyspę Koh Samed i z wyspy Koh Samed do Bangkoku może odbywać się przez Pattayę/Jomtien.


Asia Pattaya  zdjecie hotelu
Położenie:
Hotel położony jest w południowej części Pattaya, tuż przy plaży (zejście po schodach), a jednocześnie w niedalekiej odległości od centrum miasta, gdzie znajdują się liczne restauracje, sklepy i bary. Ta lokalizacja gwarantuje możliwość relaksu oraz skorzystania z rozrywek oferowanych przez miasto. Odległość od Bangkoku to ok. 120 km, od centrum Pattaya ok. 3 km (możliwość dojazdu publicznym busem spod hotelu; koszt około 110 batów/os./1strona).

Pokoje:
Obiekt dysponuje 320 wygodnie urządzonymi pokojami standardowymi z widokiem na morze lub ogród, które wyposażone są w TV-sat, telefon, bezpłatną, indywidualnie sterowaną klimatyzację oraz lodówkę. Dostęp do internetu Wi-Fi za dodatkową opłatą.
Dostępne są pokoje z udogodnieniami dla niepełnosprawnych (na potwierdzenie).

Do dyspozycji gości:
Recepcja 24 - godz., bezpłatny parking dla gości hotelowych, sejf w recepcji (za dodatkową opłatą). Goście korzystać mogą z 3 restauracji, baru przy basenie, pubu oraz baru z przekąskami i napojami (poza śniadaniami wszystkie posiłki i napoje na terenie hotelu dodatkowo płatne). Hotel posiada basen odkryty oraz brodzik dla dzieci. Leżaki i parasole przy basenie gratis, na plaży dodatkowo płatne.

Wyżywienie:
Śniadania serwowane (7:00-10:00) w restauracji hotelowej w formie bogatego bufetu.

Program sportowy i animacyjny, SPA:
Obiekt dysponuje bogatym zapleczem rekreacyjno-sportowym. Do dyspozycji gości jest minigolf - 9 dołków (6:00-18:00 - dodatkowo płatny) oraz kort tenisowy (6:00-18:00 - dodatkowo płatny), a także bilard (za opłatą). W hotelu znajduje się plac zabaw dla najmłodszych, jak również Neptune Club, gdzie organizowane są występy karaoke oraz dyskoteki.

Kategoria lokalna:
W Tajlandii nie istnieje oficjalna kategoryzacja hoteli. Sieci hotelowe pozostawiają kategoryzację organizatorom turystyki.

Naszym zdaniem:
Hotel położony w zacisznym miejscu jest idealnym miejscem dla osób spragnionych relaksu. Dodatkowymi atutami są bliskość centrum oraz piękna, piaszczysta plaża bezpośrednio przy hotelu.

Inne:
www.asiahotel.co.th


Discovery Beach  zdjecie hotelu
Położenie:
Dobrej klasy, nowoczesny hotel (otwarty w 2007 r.) położony w północnej części Pattayi, w odległości ok. 50 m od plaży (przejście przez dosyć ruchliwą ulicę). Plaża jest publiczna, leżaki i parasole płatne (50-100 THB/leżak w zależności od miejsca). W pobliżu szeroki wybór barów, restauracji i sklepów. Hotel mieści się w wysokim 12-piętrowym budynku. Transfer z lotniska w Bangkoku trwa ok. 1,5 - 2 godz.. Do centrum Pattayi i słynnej z wszelkich, szczególnie nocnych rozrywek głównej ulicy kurortu - Walking Street ok. 1,5 km (dogodny dojazd miejscowymi środkami transportu).

Pokoje:
Hotel oferuje 164 pokoje, dla naszych gości przeznaczone są przestronne pokoje 2-osobowe typu superior (możliwość dostawki) z łazienką. W każdym pokoju indywidualnie sterowana klimatyzacja, TV-sat, mini-bar (korzystanie - dodatkowo płatne), sejf, telefon, suszarka do włosów oraz balkon lub taras. We wszystkich pokojach bezpłatny bezprzewodowy internet.

Do dyspozycji gości:
Recepcja 24 - godz., oferująca możliwość wymiany walut, restauracja główna serwująca kuchnię międzynarodową i tajską, kafeteria oraz bar w lobby. Obiekt posiada basen z brodzikiem oraz czterema zjeżdżalniami. Leżaki przy basenie są bezpłatne. Ponadto hotel wyposażony jest w dodatkowo płatne siłownię oraz centrum spa (masaże, zabiegi kosmetyczne - szczegółowy cennik dostępny w recepcji). W hotelu znajduje się także pokój zabaw dla dzieci oraz 3 sale konferencyjne (jedna na ok. 200 osób oraz dwie na ok. 40 osób).

Wyżywienie:
Śniadania w formie bogatego amerykańskiego bufetu.

Kategoria lokalna:
W Tajlandii nie istnieje oficjalna kategoryzacja hoteli. Sieci hotelowe pozostawiają kategoryzację organizatorom turystyki.

Naszym zdaniem:
Nowoczesny, elegancki hotel dysponujący bardzo dobrą lokalizacją w północnej części Pattayi, blisko centrum turystycznego kurortu. Wysoka jakość za umiarkowaną cenę.

Inne:
www.fairtexpattaya.com


Dusit Thani Pattaya  zdjecie hotelu
Położenie:
Wysokiej klasy ***** obiekt położony w północnej części Pattayi, w pobliżu centrum miejscowości z restauracjami, barami, klubami nocnymi, sklepami i licznymi rozrywkami (ok. 500 m). Piaszczysta plaża znajduje się tuż przy hotelu (bezpłatne leżaki, parasole i ręczniki na tarasie słonecznym). Spod hotelu raz dziennie kursuje bus do Bangkoku (za dodatkową opłatą, konieczność rezerwacji w recepcji; około 600 THB/os./1strona).

Pokoje:
Obiekt posiada 457 pokoi różnego typu, łączących nowoczesny i elegancki wystrój z egzotycznymi elementami. Zakwaterowanie w komfortowych i funkcjonalnie urządzonych pokojach typu deluxe, które wyposażone są w bezpłatną indywidualnie sterowaną klimatyzację, TV-sat, dobrze wyposażoną łazienkę, balkon oraz serwis do kawy i herbaty. W cenie dostęp do bezprzewodowego Internetu oraz sejfu. Za dodatkową dopłatą mini-bar. Na zapytanie i za dopłatą dostępne również pokoje o wyższym standardzie.

Do dyspozycji gości:
Recepcję 24 - godz., bezpłatny internet bezprzewodowy na terenie większości obiektu. Do dyspozycji gości 2 baseny, brodzik dla dzieci (leżaki i parasole w cenie), jacuzzi oraz taras słoneczny, 3 restauracje serwujące kuchnię azjatycką, włoską, tajską i międzynarodową, 2 bary przy basenie (napoje, koktajle i przekąski dodatkowo płatne, czynny 9:00-18:00), lobby bar (kawa, koktajle dodatkowo płatne, czynny 17:00-1:00) i bar z szerokim wyborem przekąsek, ciast, kaw, herbat (za dodatkową opłatą, czynny 7:00-22:00). Każdego wieczoru muzyka na żywo. Za dodatkową opłatą wypożyczalnia samochodów, opiekunka dla dzieci, pralnia, liczne sklepiki i salon piękności. Dla dzieci dostępny klub i kącik (czynny 9:00-18:00). Hotel dysponuje bogatym zapleczem konferencyjnym.

Wyżywienie:
Śniadania w formie bogatego bufetu (6:00-10:30).

Program sportowy i animacyjny, SPA:
Klienci mogą bezpłatnie korzystać z siłowni, fitness clubu, sauny i jacuzzi oraz kortów tenisowych (użytkowanie bezpłatne przy posiadaniu własnego sprzętu). Dodatkowo każdego wieczoru Klienci mogą cieszyć się muzyką na żywo w jednym z hotelowych barów.

Kategoria lokalna:
W Tajlandii nie istnieje oficjalna kategoryzacja hoteli. Sieci hotelowe pozostawiają kategoryzację organizatorom turystyki.

Naszym zdaniem:
Nowoczesny, stylowy obiekt dla najbardziej wymagających Klientów, atrakcyjnie położony i oferujący najwyższy standard usług oraz szeroki wybór rozrywek dla każdego. Jeden z najchętniej wybieranych przez turystów hotel w Pattayi.

Inne:
www.dusit.com/dusit-thani/dusit-thani-pattaya.html


Cholchan Pattaya Resort  zdjecie hotelu
Położenie:
Trzygwiazdkowy obiekt położony w północnej Pattayi niecałe 2 godz. drogi od Bangkoku. Hotel otoczony jest zadbanym tropikalnym ogrodem i znajduje się przy piaszczystej plaży (brak możliwości kąpieli). Dogodny dojazd busem hotelowym do publicznej plaży w Pattayi oddalonej o ok. 8 km (koszt ok. 1 USD/os./1 strona; kursuje ok. co 2 godz.).Spokojna okolica gwarantuje chwilę relaksu i odpoczynku.

Pokoje:
Hotel dysponuje schludnymi i wygodnymi pokojami typu superior z widokiem na morze lub ogród. Na wyposażenie pokoju składa się telewizor, telefon, bezpłatna indywidualnie sterowana klimatyzacja, mini-bar (dodatkowy płatny), serwis do kawy/herbaty, suszarka do włosów, bezpłatny sejf. Pokoje nie posiadają balkonów.

Do dyspozycji gości:
Recepcja 24 - godz., odkryty basen o nieregularnych kształtach (leżaki, parasole i ręczniki w cenie), restauracja, bar przy basenie (serwujący napoje i przekąski - dodatkowo płatne), pub, kort tenisowy, squash (dodatkowo płatny), bezpłatna siłownia i fitness, mini pole golfowe (bezpłatne użytkowanie, należy mieć swój sprzęt) sauna, masaże (dodatkowo płatne), pralnia, sklep, parking, sala konferencyjna, klub dla dzieci, Wi-Fi dodatkowo płatne, bus hotelowy kursujący 5 x dziennie do centrum Pattayi (dodatkowo płatny).

Wyżywienie:
Śniadania w formie bogatego bufetu serwowane w godzinach 6:00-10:00.

Program sportowy i animacyjny, SPA:
Każdy Klient znajdzie coś dla siebie z oferowanego w hotelu wachlarza aktywności fizycznych. Do dyspozycji gości jest bezpłatna siłownia i fitness (6:00-21:00), tenis, minigolf (korzystanie bezpłatne przy posiadaniu własnego sprzętu) oraz za dodatkową opłatą squash.

Kategoria lokalna:
W Tajlandii nie istnieje oficjalna kategoryzacja hoteli. Sieci hotelowe pozostawiają kategoryzację organizatorom turystyki.

Naszym zdaniem:
Skromny, zadbany hotel oferujący zakwaterowanie w komfortowych pokojach w zacisznej okolicy. Obiekt jest idealnym wyborem na wczasy w Pattayi dla osób ceniących sobie przyzwoity standard wypoczynku w niskiej cenie.

Inne:
www.pattayaresort.com/index.htm


Novotel Rayong  zdjecie hotelu
Położenie:
Wysokiej klasy hotel, należący do znanej sieci Novotel. Obiekt znajduje się w spokojnym regionie Rayong, ok. 230 km na południowy-wschód od Bangkoku, bezpośrednio przy szerokiej piaszczystej plaży. W okolicy hotelu znajduje się kilka restauracji i sklepów. Do głównego miasta regionu - Rayong ok. 30 km, a do międzynarodowego portu lotniczego w Bangkoku 200 km.

Pokoje:
Naszym Klientom proponujemy pokoje typu standard i superior, rozlokowane w części głównej budynku i skrzydle ogrodowym. Wszystkie pokoje posiadają balkon i wyposażone są w indywidualnie sterowaną klimatyzację, TV-sat (z płatnymi kanałami filmowymi), telefon, zestaw do robienia kawy i herbaty oraz suszarkę. Za dodatkową dopłatą istnieje możliwość skorzystania z minibaru. Sejf oraz bezprzewodowy dostępu do internetu w pokoju - gratis.

Do dyspozycji gości:
Hotel posiada recepcję i room service czynne 24 - godz., punkt informacji turystycznej, sejf przy recepcji, siłownię i bilard. Na terenie rozległego i zadbanego ogrodu znajdują się 4 baseny, w tym 2 dla dzieci. Na część gastronomiczną składają się dwa bary (jeden przy basenie), kawiarnia, restauracja włoska i restauracja z kuchnią tajską. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość skorzystania z bezprzewodowego dostępu do internetu na terenie hotelu, kawiarenki internetowej, SPA, punktu wymiany walut, pralni oraz sklepu z pamiątkami.

Wyżywienie:
Śniadania.

Kategoria lokalna:
W Tajlandii nie istnieje oficjalna kategoryzacja hoteli. Sieci hotelowe pozostawiają kategoryzację organizatorom turystyki.

Naszym zdaniem:
Bardzo dobry hotel, z doskonałą lokalizacją bezpośrednio przy pięknej plaży. Dobry wybór dla poszukujących plaż dorównujących tym na wyspie Koh Samet jednak preferujących pobyt na stałym lądzie.

Inne:
www.novotel.com


Sai Kaew Deluxe Cottage  zdjecie hotelu
Położenie:
Elegancki kompleks usytuowany w północno-wschodniej części Koh Samet, w 2009 roku gruntownie wyremontowany. Obiekt składa się z różnego typu pokoi umiejscowionych w kilku strefach całego kompleksu. Hotel położony jest przy pięknej piaszczystej plaży, a wszystkie budynki otoczone są wspaniałym tropikalnym ogrodem. Nasi Klienci mają do wyboru pokoje typu „Deluxe Cottage” oraz „Premier Room”. Kompleks położony jest przy jednej z największych plaż na Koh Samet. W ciągu dnia plaża Sai Kaew może być nieco zatłoczona ze względu na turystów przybywających tu łodziami na wycieczki jednodniowe. Rekompensuje to jednak duży teren wokół hotelu oraz bliskość centrum turystycznego wyspy. Leżaki i parasole na plaży bezpłatne.

Pokoje:
Wygodne i elegancko urządzone pokoje 2 - osobowe (możliwaość max. 1 dostawki) z łazienką i wc. Wszystkie pokoje wyposażone są w indywidualnie sterowaną klimatyzację, TV-sat, bezpłatny internet i minibar (napoje - poza wodą - dodatkowo płatne). Wszystkie pokoje są z widokiem na ogród lub basen. Pokoje „Deluxe Cottage” (o standardzie 3*+) położone są w kilku rzędach domków (1 lub 2 pokoje w domku) w pobliżu kameralnej kamienistej plaży (Pineapple Beach). Pokoje „Premier Room” (o standardzie 4*) położone są w centralnej części kompleksu (wybudowanej w 2009 r.), wokół basenu i w pobliżu baru w kilku dwukondygnacyjnych budynkach. Pokoje „Premier” są bardziej przestronne (pow. ok. 45 m²).

Do dyspozycji gości:
Recepcja (z sejfami), sklep z pamiątkami, 3 baseny, bezpłatne leżaki i parasole przy basenie, zagospodarowana plaża (leżaki i parasole, boiska do siatkówki i piłki nożnej), centrum sportów wodnych (za dodatkową opłatą: żaglówki, windsurfing, kajaki, sprzęt do snorklingu i nurkowania), bezpłatna siłownia, SPA (płatne dodatkowo), 2 restauracje (położone praktycznie przy plaży: kuchnia włoska oraz kuchnia tajska i międzynarodowa), bar plażowy i lobby-bar. Ponadto dla dzieci mini-klub oraz duży plac zabaw. W lobby hotelowym można bezpłatnie korzystać z bezprzewodowego dostępu do internetu.

Wyżywienie:
Śniadania.

Kategoria lokalna:
W Tajlandii nie istnieje oficjalna kategoryzacja hoteli. Sieci hotelowe pozostawiają kategoryzację organizatorom turystyki.

Naszym zdaniem:
Dobrej klasy hotel z bogatym wyposażeniem i infrastrukturą. Świetna lokalizacja w centrum turystycznym wyspy.

Inne:
Uwaga: dla Klientów wybierających na pobyt hotele na wyspie Koh Samed nie organizujemy wycieczek lokalnych. Klienci z hoteli na wyspie Koh Samed będą pod opieką pilota lub rezydenta przebywającego w regionie Rayong. Transfer z Bangkoku na wyspę Koh Samed i z wyspy Koh Samed do Bangkoku może odbywać się przez Pattayę/Jomtien.


Sai Kaew Premier Room  zdjecie hotelu
Położenie:
Elegancki kompleks usytuowany w północno-wschodniej części Koh Samet, w 2009 roku gruntownie wyremontowany. Obiekt składa się z różnego typu pokoi umiejscowionych w kilku strefach całego kompleksu. Hotel położony jest przy pięknej piaszczystej plaży, a wszystkie budynki otoczone są wspaniałym tropikalnym ogrodem. Nasi Klienci mają do wyboru pokoje typu „Deluxe Cottage” oraz „Premier Room”. Kompleks położony jest przy jednej z największych plaż na Koh Samet. W ciągu dnia plaża Sai Kaew może być nieco zatłoczona ze względu na turystów przybywających tu łodziami na wycieczki jednodniowe. Rekompensuje to jednak duży teren wokół hotelu oraz bliskość centrum turystycznego wyspy. Leżaki i parasole na plaży bezpłatne.

Pokoje:
Wygodne i elegancko urządzone pokoje 2 - osobowe (możliwa maksymalnie jedna dostawka) z łazienką i wc. Wszystkie pokoje wyposażone są w indywidualnie sterowaną klimatyzację, TV-sat, bezpłatny internet i minibar (napoje - poza wodą - dodatkowo płatne). Wszystkie pokoje są z widokiem na ogród lub basen. Pokoje „Deluxe Cottage” położone są w kilku rzędach domków (1 lub 2 pokoje w domku) w pobliżu kameralnej kamienistej plaży (Pineapple Beach). Pokoje „Premier Room” położone są w centralnej części kompleksu (wybudowanej w 2009 r.), wokół basenu i w pobliżu baru w kilku dwukondygnacyjnych budynkach. Pokoje „Premier” są bardziej przestronne (pow. ok. 45 m²).

Do dyspozycji gości:
Recepcja (z sejfami), sklep z pamiątkami, 3 baseny, bezpłatne leżaki i parasole przy basenie, zagospodarowana plaża (leżaki i parasole, boiska do siatkówki i piłki nożnej), centrum sportów wodnych (za dodatkową opłatą: żaglówki, windsurfing, kajaki, sprzęt do snorklingu i nurkowania), bezpłatna siłownia, SPA (płatne dodatkowo), 2 restauracje (położone praktycznie przy plaży: kuchnia włoska oraz kuchnia tajska i międzynarodowa), bar plażowy i lobby-bar. Ponadto dla dzieci mini-klub oraz duży plac zabaw. W lobby hotelowym można bezpłatnie korzystać z bezprzewodowego dostępu do internetu.

Wyżywienie:
Śniadania.

Kategoria lokalna:
W Tajlandii nie istnieje oficjalna kategoryzacja hoteli. Sieci hotelowe pozostawiają kategoryzację organizatorom turystyki.

Naszym zdaniem:
Dobrej klasy hotel z bogatym wyposażeniem i infrastrukturą. Świetna lokalizacja w centrum turystycznym wyspy.

Inne:
Uwaga: dla Klientów wybierających na pobyt hotele na wyspie Koh Samed nie organizujemy wycieczek lokalnych. Klienci z hoteli na wyspie Koh Samed będą pod opieką pilota lub rezydenta przebywającego w regionie Rayong. Transfer z Bangkoku na wyspę Koh Samed i z wyspy Koh Samed do Bangkoku może odbywać się przez Pattayę/Jomtien.Ocena ogólna naszych klientów
Ocena 5.6 Program wycieczki: 5.7 | Pilot: 5.6 | Transport: 5.4 | Zakwaterowanie: 5.5 | Wyżywienie: 5.2 | Intensywność programu: 4.8 |
Podziel się wrażeniami z innymi

Dodaj swoją opinię

Opinie klientów Sortuj według: 

Ocena ogólna
Ocena   6.0
Termin pobytu: Luty 2015
4 z 4 osób uznało tą opinię za pomocną
Dodał(a): Jacek, Kraków
56-65 lat | w parze 
TKV – bardzo ciekawa przygoda

Wycieczka bardzo ciekawa programowo ale bardzo intensywna. No ale: 4 samoloty, 5 granic, 6 autobusów, i 7 hoteli! Jeśli w 14 dni chce się zobaczyć trzy piękne kraje to tak musi być. A to co jest do zobaczenia w Indochinach jest naprawdę piękne: Bangkok, Angkor, Tonle Sap, Phnom Penh, Sajgon, Ha Long , Hanoi i po drodze inne atrakcje, w tym: targi, restauracje, manufaktury, pola ryżowe, plantacje kauczuku, pola lotosów, wioski, no i bardzo mili ludzie. Bardzo polecamy! Pokaż więcej >>

Ocena ogólna
Ocena   6.0
Termin pobytu: Styczeń 2015
3 z 6 osób uznało tą opinię za pomocną
Dodał(a): Małgorzata, Olsztyn
46-55 lat | ze znajomymi 
Super wycieczka

Jezeli ktoś wie po co tak daleko wyjeżdza z domu powinien być zadowolony... Barwnie ,intensywnie i ciekawie!Przewodnik Dawid. Wiedza ogromna i wielka umiejętność przekazania jej!!! Szacunek! Polecam każdemu kto chce zwiedzać i cokolwiek z tego zwiedzania przyswoić i zachować:)) Pokaż więcej >>

Ocena ogólna
Ocena   4.5
Termin pobytu: Styczeń 2015
5 z 6 osób uznało tą opinię za pomocną
Dodał(a): Joanna, Warszawa
56-65 lat | w parze 
Wrażenia

Wycieczka bezstresowa, zdyscyplinowana fajna grupa ludzi pod opieka kompetentnego pilota.Ogrom wrażeń, cudowna zatoka Ha Long - moim zdaniem najlepszy punkt programu. Pokaż więcej >>

Ocena ogólna
Ocena   4.5
Termin pobytu: Styczeń 2015
5 z 9 osób uznało tą opinię za pomocną
Dodał(a): Roman, Kętrzyn
56-65 lat | samemu 
Trafiona impreza turystyczna

Program zwiedzania b. dobry, wystarczająco intensywny , choć końcowy pobyt w Pataja raczej dla szukających ryzykownych rozrywek, to ściek ludzkiej głupoty i rozpusty Pokaż więcej >>

Ocena ogólna
Ocena   6.0
Termin pobytu: Styczeń 2015
5 z 5 osób uznało tą opinię za pomocną
Dodał(a): Joanna, Warszawa
56-65 lat | ze znajomymi 
Indochiny w pigułce

Wycieczka bardzo dobrze zorganizowana, z dobrze wyważonym czasem zwiedzania poszczególnych zabytków. Może trochę za mało samej Tajlandii, ale można pojechać osobno na "Baśniową Tajlandię". Bardzo dobra opieka pilota pana Darka, który rzetelnie informował o sposobach przekraczania granic, indochińskich zwyczajach, wycieczkach fakultatywnych, służył pomocą na każdym kroku. Najpiękniejsze miejsca to: świątynie i pałace Bangkoku, Angkor Wat i zatoka Ha long. Widoczność na zatoce była idealna, a lunch z owoców morza wyśmienity. Pokaż więcej >>

Ocena ogólna
Ocena   5.0
Termin pobytu: Grudzień 2014
2 z 4 osób uznało tą opinię za pomocną
Dodał(a): Bożena, Warszawa
56-65 lat | w parze 
Tajlandia-Kambodża Wietnam

Wycieczka bardzo ciekawa, choć bardzo męcząca. Ale warto. Wypoczynek w hotelu Sai Kaew na wyspie Koh Samet rewelacyjny. Bardzo dobre jedzenie, piękna plaża. Pokaż więcej >>

Ocena ogólna
Ocena   6.0
Termin pobytu: Grudzień 2014
10 z 10 osób uznało tą opinię za pomocną
Dodał(a): Joanna, Kraków
36-45 lat | w parze 
Tajlandia - Kambodża - Wietnam

Wycieczka idealna dla osób, które mają mało czasu a chcą zobaczyć "perełki turystyczne" trzech krajów. Wbrew niektórym opiniom można poczuć prawdziwy klimat ulicy i mieć kontakt z mieszkańcami a nie tylko z miejscami turystycznymi. Hotele są zazwyczaj w centrum miast, więc spokojnie można popołudnia i wieczory poświęcić na samodzielne zwiedzanie, tym bardziej, że program nie jest zbyt intensywny. Czasami są owszem wczesne pobudki ale są też długie przejazdy autokarem, więc można się wyspać, poczytać. Jest bardzo bezpiecznie, ludzie uśmiechnięci. Historia tych krajów, zwłaszcza Kambodży i Wietnamu uświadamia jakie człowiek ma szczęście, że urodził się nad Wisłą. Nie ma co czytać, zastanawiać się tylko jechać. Pokaż więcej >>

Ocena ogólna
Ocena   5.5
Termin pobytu: Grudzień 2014
1 z 4 osób uznało tą opinię za pomocną
Dodał(a): CEZARY, GNIEZNO
36-45 lat | w parze 
Warto jechać!

Dobre zakwaterowanie, każdego dnia zwiedzanie + czas wolny do własnej dyspozycji. Program Wietnamu nieszczególny, ale całość bardzo na plus. Pokaż więcej >>

Ocena ogólna
Ocena   6.0
Termin pobytu: Grudzień 2014
1 z 5 osób uznało tą opinię za pomocną
Dodał(a): Ryszard, Poznań
powyżej 65 lat | samemu 
Sympatyczny wyjazd

Atrakcyjny program i bardzo dobra realizacja. Pokaż więcej >>

Ocena ogólna
Ocena   4.5
Termin pobytu: Grudzień 2014
6 z 7 osób uznało tą opinię za pomocną
Dodał(a): WITEK, JELENIA GÓRA
36-45 lat | w parze 
Profesjonalna 1 ale...

wróciliśmy z wycieczki zmęczeni ale ustysfakcjonowani profesjonalizmem i ogromem wiedzy,gdyby na koniec nie hotel Selection na Patayya który nijak się ma do zdjęć który okazał się brudnym i tanim polskim tzw.póżnym gierkiem... nie polecamy!!!Wyjazd okazałby się super przeżyciem. Pokaż więcej >>

Ocena ogólna
Ocena   6.0
Termin pobytu: Grudzień 2014
48 z 51 osób uznało tą opinię za pomocną
Dodał(a): Jolanta, Warszawa
46-55 lat | w parze 
Tajlandia-Kambodża- Wietnam

Super wycieczka. Jeden wyjazd i 2 cuda świata (Angkor i Ha Long)! To "Azja południowa w pigułce" - dla każdego kto nie może poświęcić czasu i pieniędzy na poznawanie każdego z tych państw osobno, a jednocześnie chce zobaczyć miejsca od niedawna goszczące w katalogach biur podroży. Pokaż więcej >>

Ocena ogólna
Ocena   4.5
Termin pobytu: Listopad 2014
2 z 3 osób uznało tą opinię za pomocną
Dodał(a): tomasz steidel
46-55 lat | w parze 
w sumie pozytyw

Część objazdowa dosyć męcząca (pobudki o 5 rano na porządku dziennym), sporo przejazdów ale mieliśmy to szczęście, że byliśmy pod opiekuńczymi skrzydłami Pani Ewy, która jest wprost kopalnią wiedzy a dzięki wysokiej kulturze osobistej i empatii sprawiła, że nikt nie narzekał. Dużo zobaczyliśmy (choć zawsze można zobaczyć więcej...), dużo się dowiedzieliśmy. Część wypoczynkowa bez zarzutu (przypadkowo trafiliśmy na chyba najfajniejszy hotel w Pattaya). Trochę zastrzeżeń budzi początek imprezy, tzn przelot do Bangkoku i odprawa. Od polskiej obsługi samolotu nie uzyskaliśmy kompletnie żadnej informacji i zostaliśmy dosłownie "wywaleni" na ogromnym lotnisku bez jakichkolwiek wskazówek - chaos!!! Dla kontrastu podczas przelotu wewnętrznego liniami Air Asia przemiłe i piękne (w odróżnieniu od naszych) stewardessy cierpliwie tłumaczyły po angielsku jak zachować się po wylądowaniu oraz rozdawały wnioski wizowe. Można? Ogólnie wycieczkę polecam. Pokaż więcej >>

Ocena ogólna
Ocena   5.5
Termin pobytu: Listopad 2014
0 z 1 osób uznało tą opinię za pomocną
Dodał(a): Elżbieta, Łódż
powyżej 65 lat | ze znajomymi 
Wycieczka Tajlandia-Kambodża-Wietnam

Wycieczka ciekawa, dobrze zorganizowana, program wykonany według planu. Jestem zadowolona. Pokaż więcej >>

Ocena ogólna
Ocena   5.0
Termin pobytu: Listopad 2014
13 z 13 osób uznało tą opinię za pomocną
Dodał(a): Magda, Łódź
36-45 lat | ze znajomymi 
WIELKA PRZYGDOA :-))

Własnie wróciliśmy z Tajlandii-Kambodży-Wietnamu. Wycieczka po prostu rewelacja.Jeżeli trawicie na pilotkę Paulinę S. to podwójna rewelacja. Osoba szalenie pozytywna z ogromną wiedzą o zwiedzanych krajach, pomocna w każdej sytuacji i zawsze uśmiechnięta.Cały program wycieczki przygotowany perfekcyjnie, ciekawie. Hotele na objeździe super a na pobycie to już wybór każdego turysty. My byliśmy w A-One Star Hotel Pattaya. Hotel nowiutki, pokoje nowoczesne lecz minimalistyczne,ale kto siedzi w pokoju jak za rogiem promenada i morze :-).Jedzenie generalnie super. Na pobycie były tylko śniadania ale jedzenie na ulicy tanie i pyszne.Koniecznie idźcie na rewię transwestytów w Pataii,mam nadzieję że,będziecie miło zaskoczeni A teraz minusy :-) wizy na granicy Kambodża-Wietnam masakra!!! Nam miało załatwić wizy Biuro Rainbow Tours w Warszawie , ale mimo wystarczającego czasu 2 tygodnie,wiz nie otrzymaliśmy tylko na lotnisku info, że wizy na granicy. Służby celne wietnamskie opieszałe, czekające na łapówki i jeden wielki bałagan.Chaos przez 3 godziny, tyle 13 osób czekało na wizy a 21 w autokarze.Następny minus to kolacja z tańcami regionalnymi w Bangkoku w restauracji Calypso (2 dzień). Beznadziejna kolacja a tańce...szkoda czasu na komentarz. Pokaż więcej >>

Ocena ogólna
Ocena   6.0
Termin pobytu: Listopad 2014
0 z 1 osób uznało tą opinię za pomocną
Dodał(a): Henryk, Mikołow
56-65 lat | w parze 
Ciekawy wyjazd

Udany i zgodny z ofertą wyjazd. Świetna Pilotka - Pani Paulina. Bardzo dobre hotele na całej trasie. Pokaż więcej >>

Ocena ogólna
Ocena   6.0
Termin pobytu: Listopad 2014
0 z 1 osób uznało tą opinię za pomocną
Dodał(a): Janina, Kraków
56-65 lat | samemu 
Wycieczka do Tajlandii, Kambodży, Wietnamu

Z wycieczki jestem bardzo zadowolona. Oceniam na szóstkę. Pokaż więcej >>

Ocena ogólna
Ocena   6.0
Termin pobytu: Listopad 2014
2 z 2 osób uznało tą opinię za pomocną
Dodał(a): Paweł,
36-45 lat | w parze 
świetny wyjad

Wycieczka bardzo dobra ale intensywna (nie dla małych dzieci) Pokaż więcej >>

Ocena ogólna
Ocena   6.0
Termin pobytu: Listopad 2014
2 z 2 osób uznało tą opinię za pomocną
Dodał(a): Andrzej, Zielonki
46-55 lat | w parze 
Tajlandia Wietnam Kambodża

Super objazd.Wspaniałe kraje dla nas coś nowego. Polecić na pewno warto każdemu. Nie spodziewałem się takiej jakości hoteli w tak biednych krajach a jakość jedzenia to rzecz gustu. U nas też jakby obcokrajowcowi podali flaki albo chleb ze smalcem ?!. Spróbowaliśmy, żona się zachwycała a ja no cóż głodny nie chodziłem. Powiem delikatnie szału nie ma. Ale można było na targach kupić bardziej dla mężczyzn przyswajalne strawy no i soki, koktajle, bajka. Wypoczynek na Samet, raj na ziemi. Już wiem dlaczego sąsiedzi polecili wyspę. Spokój, woda bajka, bungalowy ********* gwiazdek , ośrodek trochę leciwy ale super zadbany. Namiastka Malediwów. Co mi się nie podobało. Ale to we wszystkich biurach, odwiedzanie manufakturo-sklepów (pereł, obrazów, futer, perfum itp) i tych sklepów gdzie mają gratisy piloci. Zawsze tam ceny z kosmosu a większość i tak nic nie kupuje. Pokaż więcej >>

Ocena ogólna
Ocena   6.0
Termin pobytu: Listopad 2014
5 z 5 osób uznało tą opinię za pomocną
Dodał(a): Dariusz, Płock
46-55 lat | samemu 
Polecam w wersji de luxe

Wspaniały pilot pan Szymon. Przygotowany profesjonalnie, duża wiedza na temat nie tylko zwiedzanych obiektów, ale też kultury, historii i religii regionu. Zrobiłem 56 GB zdjęć i filmów. Pojadę jeszcze raz w tamten rejon- Birma i Laos. Pokaż więcej >>

Ocena ogólna
Ocena   6.0
Termin pobytu: Listopad 2014
12 z 12 osób uznało tą opinię za pomocną
Dodał(a): Anna, Warszawa
26-35 lat | w parze 
Wyprawa dopracowana w najdrobniejszym szczególe

Wycieczka zaspokoi nawet największych malkontentów. To nie tylko 3 kraje w pigułce, ale porcja doznań estetycznych i wizualnych. W programie zwiedzanie pocztówkowych zabytków, ale również rejsy, przejażdżka rikszami, wizyta w teatrze (kukiełek na wodzie) i lokalnych manufakturach (przepiękne pamiątki hand-made). Hotele o wysokim standardzie, smaczne menu azjatyckie (po pewnym czasie tęskni się za europejskimi śniadaniami).Pomimo dość napiętego harmonogramu nie jest się przeganianym z miejsca na miejsce, wystarcza też sił na wieczorne rozrywki i zakupy. Przesympatyczni lokalni przewodnicy, nie wspominając o pani Paulinie-profesjonalistce w każdym calu. Miejscowa ludność, otwarta i wiecznie uśmiechnięta, tak różna od nas-narzekających i podejrzliwych Polaków. Z sugestii-proponuję nie przesadzać z liczbą ubrań i kreacji, wszystko do kupienia na miejscu (oczywiście po odpowiednich negocjacjach cenowych). Co do wypoczynku-w Pattayi raczej o to trudno, są za to niezliczone bary i ... inne rozrywki, hotel Siam Bayshore daje jednak wytchnienie i skutecznie osłania od nigdy niezasypiającej Walking Street. Pokaż więcej >>

Ocena ogólna
Ocena   5.0
Termin pobytu: Listopad 2014
0 z 0 osób uznało tą opinię za pomocną
Dodał(a): Adrian, Kępno
36-45 lat | ze znajomymi 
Świetna wycieczka, super obiekty, ciekawy program

Bardzo fajna wycieczka ale dosyć intensywna. Najcięższy dzień to podczas zwiedzania kompleksu świątyń Angor. Wycieczka bardzo dobrze prowadzona przez pilota Panią Magdę która ma niesamowitą wiedzę na temat zwiedzanych obiektów i bardzo dobrze sobie radzi z grupą. Duże uznanie dla Pani Magdy na marginesie pani Magda też prowadzi grupy w Japonii mam nadzieję, że jak wybiorę się do Japonii to się spotkamy. Jakością hoteli byłem zaskoczony pozytywnie tym bardziej w Kambodży. W każdym hotelu WiFi bezpłatnie i w pokojach. Pokaż więcej >>

Ocena ogólna
Ocena   6.0
Termin pobytu: Listopad 2014
0 z 0 osób uznało tą opinię za pomocną
Dodał(a): Daria, Gdańsk
26-35 lat | ze znajomymi 
Najlepszy urlop

Wycieczka zaplanowana perfekcyjnie, pilot Szymon ma ogromną wszechstronną wiedzę, ludność lokalna bardzo sympatyczna, hotele bardzo dobre, wygodne autokary, klimatyzowane, program napięty, ale bardzo ciekawy. Wycieczka godna polecenia chciaż pozostawia niedosyt. Następnym razem wybiorę Baśniową Tajlandię, albo Good Morning Vietnam, żeby dokładniej zwiedzić te kraje. Przelot Dreamlinerem bardzo wygodny, 10 godzin mija nie wiadomo kiedy. Pokaż więcej >>

Ocena ogólna
Ocena   5.0
Termin pobytu: Listopad 2014
0 z 1 osób uznało tą opinię za pomocną
Dodał(a): Krystyna, Niekanin
powyżej 65 lat | z rodziną 
Wycieczka objazdowa

Ogólnie wycieczka udana Pokaż więcej >>

Ocena ogólna
Ocena   5.5
Termin pobytu: Październik 2014
0 z 0 osób uznało tą opinię za pomocną
Dodał(a): Jacek, Gdynia
36-45 lat | w parze 
Azja - fascynująca część świata

Bardzo dobre hotele i to w centrum - my z "nasza paczką" codziennie wieczorem wychodziliśmy "na miasto" i dzięki temu wycieczka jeszcze więcej zyskała na wartości !. Dobre jedzenie, nie tylko w hotelach - jedzcie "na mieście". Najlepsze i najtańsze prezenty kupicie w Kambodży. Super : Bangkok, Angkor Wat, zatoka Ha long, Sajgon, cała Kambodża ... Pokaż więcej >>

Ocena ogólna
Ocena   6.0
Termin pobytu: Wrzesień 2014
24 z 25 osób uznało tą opinię za pomocną
Dodał(a): Zwiedzacz :)
36-45 lat | w parze 
Intensywna wycieczka dla ciekawych świata

Wycieczka godna polecenia. Dużo zwiedzania, dużo informacji, bardzo kompetentna pilot - Ewa, która z dużym zaangażowaniem przekazywała swoją wiedzę. Wycieczka dla ludzi zdyscyplinowanych, nie mających problemów z rannym wstawaniem. Mieliśmy trochę niedosyt Wietnamu, ale chyba po świątyniach Angkoru ciężko zobaczyć coś, przy czym będzie się w stanie westchnąć z zachwytu. Program urozmaicony, od zabytków po życie ulicy, w którym można było brać czynny udział, bo w każdym mieście hotele były zapewnione w centrum, co pozwalało spędzać wieczory na bazarach, czy w pubach. Poza zatoką Ha Long, raczej nie było atrakcji krajobrazowych i przyrodniczych. Trochę szkoda. Pokaż więcej >>

Ocena ogólna
Ocena   6.0
Termin pobytu: Maj 2014
4 z 8 osób uznało tą opinię za pomocną
Dodał(a): Hanna, Bydgoszcz
46-55 lat | w parze 
Tajlandia - Kambodża - Wietnam

Wrażenia pozytywne. Jak każda wycieczka z Rainbowem profesjonalnie przygotowana. Pilot posiadający dużą wiedzę i umiejętności przekazania jej turystom. Bardzo dobra opieka pilota. Pokaż więcej >>

Ocena ogólna
Ocena   5.0
Termin pobytu: Maj 2014
5 z 8 osób uznało tą opinię za pomocną
Dodał(a): Witold, Poznań
56-65 lat | w parze 
Tajlandia - Kambodża - Wietnam

bardzo udana wycieczka Pokaż więcej >>

Ocena ogólna
Ocena   6.0
Termin pobytu: Kwiecień 2014
2 z 6 osób uznało tą opinię za pomocną
Dodał(a): Anna, Poznań
do 25 lat | z rodziną 
Bardzo udana wycieczka

Intensywny program pokazujacy trzy piekne kraje,polecam:) Pokaż więcej >>

Ocena ogólna
Ocena   5.5
Termin pobytu: Marzec 2014
24 z 25 osób uznało tą opinię za pomocną
Dodał(a): Krzysztof Wrocław
56-65 lat | w parze 
Wycieczka bliska ideału.

Ogólnie wycieczkę oceniamy bardzo pozytywnie .Ciekawy program , świetna organizacja oraz zdyscyplinowana i bez problemowa grupa uczestników ( a to ma wielkie znaczenie). Całość dopełniła świetna pilotka Pani Dagmara , która była świetnym koordynatorem i przewodnikiem.Hotele oraz wyżywienie na bardzo przyzwoitym poziomie.I było by idealnie gdyby nie małe "ale". Otóż informacja Biura zawarta na stronie oferty tej wycieczki a dotycząca dodatkowych wydatków nie objętych ceną wycieczki nie pokrywała się z rzeczywistością. Nie wiemy czy było to działanie zamierzone czy nie?. Nikt nie lubi być zaskakiwany . Oferta nie powinna zawierać informacji niepełnych oraz dwuznacznych. Reasumując polecamy tą wycieczkę z czystym sumieniem. Pokaż więcej >>

Ocena ogólna
Ocena   5.5
Termin pobytu: Marzec 2014
9 z 12 osób uznało tą opinię za pomocną
Dodał(a): Iwona, Chodzież
46-55 lat | w parze 
Moje pierwsze wakacje w Azji, ale nie ostatnie.

Wycieczka bardzo ciekawa, pozwoliła w tak krótkim czasie poznać kulturę, życie codzienne ludzi, zabytki, przepiękną przyrodę.Program w pełni zrealizowany,dość intensywny ale pozwalał na chwile wytchnienia w hotelach dobrej klasy w większości z basenami.Pilot w ciekawy sposób przekazał nam bardzo dużo wiadomości. Śmiało polecam. Pokaż więcej >>

Ocena ogólna
Ocena   6.0
Termin pobytu: Marzec 2014
11 z 11 osób uznało tą opinię za pomocną
Dodał(a): Małgorzata, Bydgoszcz
46-55 lat | w parze 
Wycieczka marzeń

Bardzo dobrze oceniamy i polecamy a zwlaszcza podroz bezpośrednio liniami PLL LOT-dreamliner-osczędność czasu i wygoda.Program bogaty i dobrze zaplanowany . Pokaż więcej >>

Ocena ogólna
Ocena   5.0
Termin pobytu: Luty 2014
3 z 3 osób uznało tą opinię za pomocną
Dodał(a): Marian Bratislawa
56-65 lat | w parze 


Pokaż więcej >>

Ocena ogólna
Ocena   6.0
Termin pobytu: Luty 2014
6 z 8 osób uznało tą opinię za pomocną
Dodał(a): Halina Warszawa
56-65 lat | w parze 
fascynująca wyprawa, niezapomniane przeżycia

świetnie zaplanowana i zorganizowana, superciekawa. Bardzo intensywny program, męcząca, ale satysfakcjonująca w najwyższym stopniu. Pokaż więcej >>

Ocena ogólna
Ocena   6.0
Termin pobytu: Luty 2014
3 z 4 osób uznało tą opinię za pomocną
Dodał(a): Daria Warszawa
36-45 lat | z rodziną 
Tajlandia - Kambodża - Wietnam

Było świetnie. Pokaż więcej >>

Ocena ogólna
Ocena   6.0
Termin pobytu: Luty 2014
11 z 11 osób uznało tą opinię za pomocną
Dodał(a): Aleksandra, Jaworzno
46-55 lat | z rodziną 
Wakacje mojego zycia

To było nasza pierwsza objazdówka, do tej pory zawsze wyjeżdżaliśmy stacjonarnie i korzystaliśmy z fakultetów na miejscu. Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z wyboru kierunku jak i z tego, co zapewniała nam organizator. Wrażenia , czyli to co zobaczyliśmy i usłyszeliśmy przerosło nasze oczekiwania. W następnym sezonie jesteśmy zdecydowani aby uczestniczyć z RT w wycieczce "Zaginione miasta Majów" z pobytem w hotelu Great Parnassus. Polecamy wszystkim doskonałą organizację tego biura i dotrzymywanie standardów. To co w katalogu opisano zostało zrealizowane w 101%. Nie czuliśmy się zmęczeni, jednak na przyszłość wybierzemy z ofert RT wycieczki 7+7 dni pobytu. Świat jest piękny i ciekawy, warto wyruszyć z domu. Czasami jest ciężko wstać o 5 rano, ale warto, naprawdę warto czekać prawie rok na wymarzony wyjazd. Kupuję zawsze first minute a później żyję marzeniami, co zobaczę i kogo spotkam. Do zobaczenia znów na trasie. Pokaż więcej >>

Ocena ogólna
Ocena   6.0
Termin pobytu: Luty 2014
5 z 8 osób uznało tą opinię za pomocną
Dodał(a): Wojciech, Michalczuk
46-55 lat | ze znajomymi 
Rewelacja!!!!

Każdemu polecam. Należy brać i chłonąć. Rewelacja pod każdym względem. Pokaż więcej >>

Ocena ogólna
Ocena   6.0
Termin pobytu: Luty 2014
8 z 8 osób uznało tą opinię za pomocną
Dodał(a): Regina Opole
56-65 lat | samemu 
Wycieczka,ktora pozwala poznac i poczuc ten fragment swiata

Przed wyjazdem na te wycieczke przeczytalam opinie w internecie,ze to wycieczka dla emerytow,ktorzy juz nie maja czasu na dokladne zwiedzanie. Wg tej opinii i tak niczego nie zobacza. Nic bardziej bzdurnego nie mozna bylo napisac. Wycieczka super ciekawa. Daje mozliwosc poczucia klimatu tych trzech podobnych a jak roznych panstw. Moze pomoc rozsmakowac sie w Azji,albo po prostu tak jak w moim przypadku powiedziec:to nie moja bajka. Jestem przeszczesliw,ze wybralam te wycieczke. Zobaczylam esencje tego co powinnam widziec. Poczulam smaki,zapachy,ulic Bangkoku, Kambodzy,Wietnamu. Jestem wdzieczna komus kto taka trase opracowal. Zobaczylam wiecej niz oczekiwalam. Uklon w strone Dawida,pilota tejze wycieczki.. Super kompetentny,zdystansowany,bardzo pomocny. Brawo Dawid. Jedyny minus:Hotel Grand Jomtiem Palace. Polecam do obiektywnej oceny Panstwa biura pokoj214. Uwazam,ze nikt niezasluguje na przebywanie w takich warunkach. No coz: kropla dziegciu w beczce miodu. Nie zmienia to jednak mojej bardzo dobrej opinii o wycieczce i wspomnienie tego hotelu nie przyslaniaja wspanialych wspomnien. Pokaż więcej >>

Ocena ogólna
Ocena   6.0
Termin pobytu: Styczeń 2014
4 z 5 osób uznało tą opinię za pomocną
Dodał(a): Jacek Lodz
56-65 lat | w parze 
opinia o wycieczce

Wycieczka była bardzo udana. Masa różnorodnych atrakcji. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Brawo. Moje dobre zdanie o wycieczkach z Wami potwierdza się kolejny raz. Tradycyjnie mocno denerwująca jest sytuacja, że wycieczki fakultatywne kupione na miejscu są tańsze niż kupione w Rainbow. Zarabianie przez biuro na wycieczkach fakultatywnych więcej niż biura miejscowe jest niepotrzebną pazernością która jest zawsze mocno komentowana przez uczestników. Warunki pobytu w hotelu Grand beznadziejne. O ile mogę zrozumieć "zróżnicowanie oferty" to należy uczulić personel aby ostrzegał klientów o jakości niektórych hoteli, tym bardziej, że jestem waszym wieloletnim klientem i wycieczki kupuję w centrali w Łodzi, gdzie poziom wiedzy na temat hoteli powinien być duży. Pokaż więcej >>

Ocena ogólna
Ocena   6.0
Termin pobytu: Styczeń 2014
2 z 4 osób uznało tą opinię za pomocną
Dodał(a): Zbyszek, WARSZAWA
56-65 lat | w parze 
BYLO SUPER,SUPER

Karol Antonczyk...to wzjatkowy pilot,dzieki niemu ta wycieczka zostanie na dlugo w mojej pamieci.... Pokaż więcej >>

Ocena ogólna
Ocena   6.0
Termin pobytu: Styczeń 2014
4 z 4 osób uznało tą opinię za pomocną
Dodał(a): Irenusz Przechlewo
36-45 lat | ze znajomymi 
Wycieczka TKV

Wycieczka była wspaniała. Wszystkie hotele były na wysokim poziomie. Przewodniczka bardzo kompetentna. Dużo przepięknych miejsc zwiedziliśmy. Program wycieczki zrealizowany bezbłednie. Polecam. Warto. Pokaż więcej >>strona:   1 2Inni klienci sprawdzali również ...

Copyrights © 1991 - 2015 Biuro Podróży Rainbow Tours S.A.