• wycieczka:

  Sardynia i Korsyka

 • rodzaj wycieczki:

  objazd i wypoczynek - Samolot

 • nazwa hotelu:

  Zakwaterowanie na objeździe  

 • wyżywienie:

  Śniadania i obiadokolacje


Poprzednie Zdjecie
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Pozniejsze Zdjecie

Zobacz na mapie Zobacz trasę wycieczki >>

Ocena
naszych klientów
Ocena 4.3

Data / promocja Miasto Wyżywienie Cena Cena
10.08 - 17.08.2014
Last Minute Impreza potwierdzona

Warszawa

wszystkie ↓

 • Warszawa

Śniadania i obiadokolacje

wszystkie ↓

 • Śniadania i obiadokolacje

8 dni / 2 929 zł / za os.

15 dni / 4 975 zł / za os.

Zamów
17.08 - 24.08.2014
Last Minute Impreza potwierdzona

Warszawa

wszystkie ↓

 • Warszawa

Śniadania i obiadokolacje

wszystkie ↓

 • Śniadania i obiadokolacje

8 dni / 3 254 zł / za os.

15 dni / 5 323 zł / za os.

Zamów
24.08 - 31.08.2014
Last Minute Impreza potwierdzona

Warszawa

wszystkie ↓

 • Warszawa

Śniadania i obiadokolacje

wszystkie ↓

 • Śniadania i obiadokolacje

8 dni / 3 380 zł / za os.

15 dni / 4 949 zł / za os.

Zamów
31.08 - 07.09.2014
Last Minute Impreza potwierdzona

Warszawa

wszystkie ↓

 • Warszawa

Śniadania i obiadokolacje

wszystkie ↓

 • Śniadania i obiadokolacje

8 dni / 3 499 zł / za os.

15 dni / 5 598 zł / za os.

Zamów
07.09 - 14.09.2014
Last Minute Impreza potwierdzona

Warszawa

wszystkie ↓

 • Warszawa

Śniadania i obiadokolacje

wszystkie ↓

 • Śniadania i obiadokolacje

8 dni / 3 500 zł / za os.

15 dni / 5 229 zł / za os.

Zamów
14.09 - 21.09.2014
Promocja: 21% Impreza potwierdzona

Warszawa

wszystkie ↓

 • Warszawa

Śniadania i obiadokolacje

wszystkie ↓

 • Śniadania i obiadokolacje

8 dni / 3 510 zł / za os.

15 dni / 5 289 zł / za os.

Zamów
21.09 - 28.09.2014
Promocja: 27% Impreza potwierdzona

Warszawa

wszystkie ↓

 • Warszawa

Śniadania i obiadokolacje

wszystkie ↓

 • Śniadania i obiadokolacje

8 dni / 3 300 zł / za os.

Zamów

Program


La Maddalena i Costa Smeralda - świat luksusu, Dzika kraina - Barbagia, Alghero, korale i jaskinia Neptuna, Bonifacio, Ajaccio i kult Napoleona, nowość Cagliari - stolica wyspy, Dla chętnych tydzień pobytu na Sardynii

Dzień 1
Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow Tours na 2 godziny przed wylotem samolotu na poszczególnych lotniskach. Wylot do Olbii. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na www.rainbowtours.pl/rozklady. Przylot do Olbii, spotkanie z pilotem. Transfer do hotelu w ok. Tempio Pausania, nocleg. (Trasa ok. 55 km)

Dzień 2
Po śniadaniu przejazd do portu w Palau, przeprawa promowa na wyspę Maddalena, która należy do archipelagu wysp o tej samej nazwie. Następnie udamy się na wyspę Caprera, gdzie zwiedzimy dom - muzeum bohatera narodowego Włoch – Giuseppe Garibaldiego. Przejazd wzdłuż wybrzeża trasą panoramiczną. Czas wolny w centrum historycznym miasta Maddalena. Powrót do Palau. Popołudnie spędzimy na słynnym Szmaragdowym Wybrzeżu - miejscu wypoczynku bogaczy. Plażowanie na jednej z urokliwych plaż. Powrót do hotelu, nocleg. (Trasa ok. 175 km)

Dzień 3
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przeprawa promowa z Santa Teresa di Gallura na Korsykę. Zwiedzanie wyspy rozpoczniemy od samej stolicy, czyli Ajaccio. Wizyta w domu rodzinnym Napoleona Bonaparte. W programie również spacer po mieście, w trakcie którego zapoznamy się z jego historią, zobaczymy m.in.: Place du Marechal Foch, gdzie znajduje się pomnik Napoleona, katedra, w której został ochrzczony i chciał być pochowany cesarz Francuzów. Przejazd do hotelu w ok. Ajaccio, nocleg. (Trasa ok. 330 km)

Dzień 4
Po śniadaniu wykwaterowanie i przejazd do Bonifacio. Po drodze zwiedzanie Sartene, określanego jako „najbardziej korsykańskie z korsykańskich miast”, słynącego z procesji Catenacciu oraz vendetty. Przejazd do Bonifacio niezwykle malowniczą, górską trasą. Następnie zwiedzanie Bonifacio, miasta cudownie usytuowanego na wysokich wapiennych klifach. W programie spacer krętymi, wąskimi uliczkami. Czas wolny, w trakcie którego możliwość skorzystania z rejsu wokół zatoki Bonifacio (płatne dodatkowo). Po południu przeprawa promowa na Sardynię. Przejazd na nocleg w ok. Alghero. (Trasa ok. 345 km)

Dzień 5
Po śniadaniu przejazd do Alghero, miasta zwanego małą Barceloną, słynącego z wyrobów z korala, langusty po katalońsku oraz zachwycających widoków. W programie zwiedzanie centrum historycznego, które może się poszczycić przepięknym przykładem gotyku katalońskiego oraz bogatą historią. Czas wolny na starym mieście w okolicach malowniczego portu. Następnie przepływamy łodzią do Groty Neptuna, uznawanej za jedną z najpiękniejszych grot w Basenie Morza Śródziemnego. Powrót do Alghero. Przejazd przepiękną widokową trasą do Bosy, jedynego miasta na wyspie położonego nad spławną rzeką Temo. Spacer dzielnicą Sa Piana z wysokimi, kolorowymi domami i wąskimi uliczkami, które oplatają podnóże wzgórza, na szczycie którego znajduje się Castello Malaspina. Przejdziemy również przez dawne wolne miasto Sa Piatta z eleganckimi domami stojącymi na brzegu. Wieczorem przejazd do hotelu w ok. Oristano, nocleg. (Trasa ok. 280 km)

Dzień 6
Po śniadaniu przejazd do Cagliari, tętniącej życiem stolicy Sardynii. W programie spacer po dzielnicy Castello, obejrzymy m.in. mury obronne z wieżą Słonia i Katedrę w stylu toskańskim. Zapoznamy się z przebogatą historią miasta, mającą swoje odzwierciedlenie w architekturze. Czas wolny w jednej z dzielnic Cagliari. Przejazd do Barumini, jednego z najlepiej zachowanych kompleksów z epoki cywilizacji nuragów Su Nuraxi, wpisanego na listę UNESCO. Powrót do hotelu na nocleg w ok. Oristano. (Trasa ok. 280km)

Dzień 7
Po śniadaniu i wykwaterowaniu z hotelu przejazd do Tharros, miasteczka założonego niegdyś przez Kartagińczyków, gdzie można zobaczyć najlepiej zachowane na Sardynii fragmenty murów rzymskich. Ponadto niesamowite wrażenie wywołuje usytuowanie miasta, na wąskim cyplu przy zatoce Oristano. A stąd już niedaleko na półwysep Sinis, słynący z plaż o błyszczących ziarnach kwarcu, obecnie Park Narodowy. Następnie udamy się do górskiego, tajemniczego i dzikiego regionu Barbagia, znajdującego się w sercu Sardynii. Przejazd do Orgosolo, pięknie położonego miasta w górach Gennargentu, określanego niegdyś jako „stolica bandytów”, a dzisiaj chętnie odwiedzanego przez turystów, słynącego z „murales”, które pojawiły się na ścianach tamtejszych domów w latach siedemdziesiątych XX w. Po południu zapraszamy na typowy obiad u pasterzy, który odbędzie się w plenerze. Będzie to doskonała okazja do skosztowania specjałów kuchni sardyńskiej. Późnym popołudniem przejazd na nocleg do hotelu w ok. Tempio Pasania. (Trasa ok. 375 km)

Dzień 8
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Następnie transfery:
- dla klientów pozostających na drugi tydzień pobytu - przejazd do wybranego hotelu na Sardynii, pobyt w dniach 8-14, a 15 dnia wylot do Polski. Transfer może odbywać się z przejazdem przez lotnisko w Olbii.
- dla klientów powracających do Polski transfer na lotnisko i powrót do Polski.

Uwaga! Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych, centrach historycznych i innych obiektach turystycznych. Taksy klimatyczne płatne na miejscu, bezpośrednio w hotelach.Zakwaterowanie na objeździeHotele**/*** - wszystkie położone są w okolicach miast: Tempio Pausania (3), Oristano (3), Ajaccio (1) - razem 7 rozpoczętych dób hotelowych. Nie we wszystkich hotelach klimatyzacja.

 

Pokoje: skromnie urządzone 2 i 3-osobowe z łazienkami.

 

Do dyspozycji gości: restauracja, czasem bar.

 

Wyżywienie: śniadania kontynentalne (pieczywo, masło, dżem, kawa, mleko) oraz obiadokolacje.

 

Kategoria lokalna: **/***
Świadczenia


Cena obejmuje: przelot samolotem czarterowym, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie (7 lub za dopłatą 14 rozpoczętych dób hotelowych), przejazdy klimatyzowanym autokarem, 7 śniadań kontynentalnych i 7 obiadokolacji, przeprawy promowe Sardynia – Korsyka – Sardynia, opiekę polskiego pilota i rezydenta podczas pobytu, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, lokalnych przewodników, kosztów rezerwacji biletów do zwiedzanych obiektów, rejsów statkiem, obsługi grupy w systemie TGS, podatków turystycznych na terenie Włoch, wycieczek lokalnych, dodatkowych posiłków i napoi oraz innych wydatków osobistych.
Orientacyjny koszt uczestnictwa w programie (bilety wstępu i ich rezerwacja, przewodnicy, rejsy, system TGS) ok. 170 EUR płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet (nie obejmuje podatków turystycznych - łącznie dodatkowo ok. 3 EUR – płatne bezpośrednio w hotelach).Inne


Elektryczność

We Włoszech używa się innych typów gniazdek niż w Polsce. Zazwyczaj występują gniazdka typu L, z trzema dziurkami w jednym rzędzie. Pasują do nich polskie cienkie wtyczki (jak od ładowarki do telefonu). Natomiast nie pasują okrągłe grube wtyczki (jak od suszarki do włosów czy zasilacza do laptopa). W takich przypadkach konieczne jest używanie adaptera (przejściówki). Dostępne są one w hotelowych recepcjach (bezpłatnie), można także zakupić je w Polsce w supermarketach budowlanych (ok. 20 zł) lub we Włoszech w większych supermarketach (ok. 1,5 EUR).

 

 

NOWOŚĆ - obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.
Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.Park Hotel  zdjecie hotelu
Położenie:
Tuż przy prywatnej piaszczystej plaży w kameralnej miejscowości Baia Sardinia, w jednym z ładniejszych zakątków Sardynii. Hotel składa się z wybudowanych w tradycyjnym lokalnym stylu bungalowów, otoczonych typową śródziemnomorską roślinnością oraz budynku głównego z recepcją i restauracją. Utrzymany w bardzo oryginalnym sardyńskim charakterze, z domową atmosferą i miłą obsługą. Znany jest ze spektakularnych widoków rozciągających się z tarasu hotelu. W centrum Baia Sardinia (odległość około 2,5 km) szeroki wybór barów, restauracji. Do Porto Cervo - luksusowego kurortu milionerów i gwiazd ok. 9 km. Do lotniska w Olbii ok. 35 km.

Pokoje:
70 przytulnych pokoi o powierzchni ok. 16 m², utrzymanych w tradycyjnym sardyńskim stylu, z oryginalnymi meblami zdobionymi regionalnymi wzorami.  Pokoje limatyzowane (w większości sterowana automatycznie), 2-osobowe z możliwością 1 dostawki ,wyposażone w: łazienkę z prysznicem (suszarką do włosów), TV, telefon, sejf (bezpłatny), mini bar (za opłatą). Większość pokoi posiada  mały taras lub werandę ze stolikiem i krzesłami. Wszystkie pokoje posiadają widok na ogród.  Za dopłatą i na potwierdzenie dostępne są pokoje z widokiem na morze. Na zamówienie  bezpłatne łóżeczko dla infanta (0-2 lata).

Do dyspozycji gości:
Recepcja 24 h, bezpłatny Internet Wi-Fi w lobby, brak stanowiska komputerowego, mini sklepik z pamiątkami, pralnia, restauracja z przepięknym widokiem na morze czynna w godzinach: 7:30 – 9:45 i 20:00 – 21:30, bar z tarasem i stolikami, snack bar przy basenie, piano bar, bardzo duży basen dla dorosłych z wodą morską (o nieregularnych kształtach, głębokość max 3,5 m, wielkość ok. 450 m²) i brodzik dla dzieci z wodą morską (głębokość max. 0,8 m), jaccuzzi zewnętrzne, bezpłatne leżaki i parasole przy basenie, rozległe ogrody, bezpośrednio przy hotelu znajduje się kameralna piaszczysta plaża z bezpłatnymi leżakami i parasolami z łagodnym wejściem do morza, ręczniki plażowe - pierwszy bezpłatny, drugi za opłatą 6 EUR, w miejscowości znajduje się również publiczna plaża (opłata za komplet leżak i parasol ok. 30 EUR/ dzień).

Wyżywienie:
Śniadania w formie bufetu i obiadokolacje (danie główne serwowane do stolika, przystawki, dodatki i desery podawane w formie bufetu). Napoje płatne dodatkowo. W restauracji dostępne są foteliki dla dzieci. Raz w tygodniu hotel organizuje wieczór sardyński z lokalnymi potrawami oraz muzyką na żywo.

Program sportowy i animacyjny, SPA:
Hotel prowadzi lekkie animacje na plaży w godzinach 9.30-12.30, 15.30-17.00 oraz 21.00-23.00. Mini klub dla dzieci czynny od połowy czerwca do połowy września. 2 korty tenisowe (korzystanie bezpłatne, należy mieć ze sobą własny sprzęt), tenis stołowy, plac zabaw dla dzieci. Bezpłatnie można wypożyczyć kajaki.

Kategoria lokalna:
Gwiazdki:****

Naszym zdaniem:
Wymarzone miejsce na wakacje w niezapomnianym stylu. Polecamy szczególnie osobom ceniącym spokój, ciszę oraz kameralną atmosferę. Hotel szczyci się wspaniałą kuchnią oraz profesjonalną obsługą. Utrzymany w niepowtarzalnym i przyjaznym sardyńskim stylu.

Inne:

  Strona internetowa: www.parkhotelbajasardinia.it
Marmorata  zdjecie hotelu
Położenie:
Około 7 km od centrum miejscowości Santa Teresa - najbardziej wysuniętej na północ w stronę Korsyki. W Santa Teresa znajduje się niewielki wybór kawiarni, restauracji, sklepików. W sezonie, kilka razy dziennie, dojeżdża do miejscowości miejski autobus spod recepcji - koszt ok. 3 EUR/ os w 2 strony. Z hotelu podziwiać można wspaniały widok na pobliskie wyspy Archipelagu La Maddalena. Hotel składa się z dwóch budynków ułożonych kaskadowo wzdłuż niewielkiego wzgórza schodzącego wprost ku morzu. Zbudowany jest w stylu wioski wakacyjnej, na dość dużym obszarze z bardzo bogatą infrastrukturą. W odległości ok. 150 m (zejście w dół wzgórza schodami lub przejazd bezpłatną kolejką - spod recepcji) szeroka, prywatna, piaszczysta plaża z łagodnym wejściem do morza (bezpłatne leżaki i parasole). Do lotniska w Olbii około 65 km.

Pokoje:
598 ładnych i przestronnych pokoi o powierzchni ok. 30 m², składających się z dwóch części nie oddzielonych drzwiami: sypialnej i dziennej mogących zakwaterować 2 osoby i 2 dostawki. Pokoje są duże, umeblowane w tradycyjnym sardyńskim stylu. Wszystkie posiadają: łazienkę z prysznicem, suszarkę do włosów, telefon, TV, sejf (bezpłatny), lodówkę, taras z widokiem na morze. Wszystkie pokoje posiadają klimatyzatory – indywidualnie sterowane (pilot do klimatyzacji do odbioru w recepcji za kaucją zwrotną 20 EUR za pokój). Bezpłatne łóżeczko dla infanta.

Do dyspozycji gości:
Recepcja czynna 24 h, Internet Wi-Fi w lobby bezpłatny, brak windy, 1 bar przy basenie, bar przy plaży, 3 restauracje: "Gallura", "Spargi" i "Le Terrazze" z jednakowym menu, z widokiem na Archipelag La Maddalena, dodatkowo restauracja przy plaży "La griglia di Nettuno" (czynna z reguły tylko w lipcu i sierpniu), serwująca dania do stolika, z której skorzystać można po uprzedniej rezerwacji miejsc (dzień wcześniej w recepcji). Przy kwaterowaniu Goście zostają przypisani do jednej z trzech restauracji, z której korzystają przez cały pobyt. Oprócz tego do dyspozycji gości także: sala TV, sala do czytania, sklepik, fotograf, biuro wynajmu samochodów, rowerów i skuterów, 2 baseny z leżakami i parasolami, bezpłatna wypożyczalnia sprzętów wodnych. Brak ręczników plażowych. Uwaga!!! W Hotelu często nie ma zasięgu i może być problem z połączeniami z  telefonu komórkowego.

Wyżywienie:
All Inclusive light: śniadania (7:30 – 9:30) 2 rodzaje soków, woda, herbata i kawa;  lunche (12:30 – 14:00) woda gazowana i niegazowana, wino białe i czerwone; kolacje w formie bogatego bufetu (19:30 – 21:00) woda gazowana i niegazowana, wino białe i czerwone. Dania głównie z kuchni śródziemnomorskiej. Hotel organizuje raz w tygodniu „wieczór sardyński” i raz w tygodniu przy plaży „ sangria party” w formie dyskoteki. W restauracji dostępne są foteliki i menu dla dzieci, a także dania wegetariańskie.

Program sportowy i animacyjny, SPA:
8 kortów tenisowych (korzystanie bezpłatne, oświetlenie za dopłatą, rakieta do tenisa za kaucją zwrotną 20 EUR), boisko do siatkówki i koszykówki, boisko do badmintona, tenis stołowy, strzelanie z łuku, bouble, boccia, rzutki, amfiteatr, bogata oferta sportów wodnych na plaży, aerobic, 2 baseny ze słodką wodą (jeden o rozmiarze 25 m-12 m głębokość 1,80 – 2,20  m., drugi głębokość 1,20 – 1,80 m). W hotelu odbywają się codziennie lekkie animacje, a wieczorami także dyskoteki po 23:00. Dla najmłodszych: Program animacyjny FIGLOKLUB: 6 razy w tygodniu zajęcia dla dzieci z polskim animatorem, junior klub dla młodzieży od 12 do 17 lat oraz plac zabaw. Korzystanie z całej infrastruktury hotelu ułatwia kolejka (bezpłatna), która kursuje na terenie kompleksu, dojeżdżając do samej plaży. 

Kategoria lokalna:
Gwiazdki: ***

Naszym zdaniem:
Szczególnie polecamy rodzinom a także ludziom młodym - malownicza lokalizacja, funkcjonalne pokoje, przy samej plaży, bogata infrastruktura sportowa i bogaty program animacyjny. Położony przy jednej z bardziej malowniczych plaż na wyspie. Hotel dla osób mniej wymagających.

Inne:
Strona internetowa:  www.aeroviaggi.it


Club Hotel   zdjecie hotelu
Położenie:
Zaledwie kilka kroków od głównego placu w miejscowości Baja Sardinia, jednego z najpopularniejszych kurortów turystycznych Sardynii. Znaleźć tu można bogaty wybór restauracji, kawiarni i sklepów. Obiekt oferuje prywatną, piaszczystą plażę (łagodne zejście do morza) z bezpłatnymi leżakami i parasolami oraz panoramiczne widoki na Morze Śródziemne. Do słynnego kurortu Porto Cervo zaledwie 9 km. Odległość do lotniska w Olbii ok. 35 km.

Pokoje:

104 przestronnych, eleganckich i komfortowo wyposażonych pokoi 2- osobowych z możliwością 1 dostawki o powierzchni ok. 18 m². Wszystkie posiadają: łazienkę z wanną, suszarkę do włosów, umeblowany balkon lub taras, telefon, TV Sat (brak polskich kanałów), klimatyzację, minibar (konsumpcja płatna dodatkowo), bezpłatny sejf. Z okien niektórych pokoi roztacza się widok na zatokę i Archipelag  La Maddalena. Pokoje z widokiem na morze za dopłatą i na potwierdzenie. Brak pokoi łączonych drzwiami. Łóżeczko dla infanta za dodatkową opłatą (ok. 25 EUR za dzień). Brak udogodnień dla osób niepełnosprawnych. Pobyt ze zwierzętami płatny dodatkowo (ok. 10 EUR/ dzień).Do dyspozycji gości:

Recepcja, winda, lobby hotelowe, przechowalnia bagażu, sala konferencyjna, parking dla Klientów (bezpłatny), bezpłatny Internet Wi-Fi w lobby hotelowym, sala telewizyjna, restauracje i bary: Bouganville - serwująca śniadania amerykańskie oraz kolacje podawane do stolika do wyboru z menu, Miramare - położona na przepięknym tarasie z widokiem na morze (korzystanie płatne dodatkowo), beach snack & bar, bar na plaży serwujący przekąski w ciągu dnia np.: pizza, pannini, sałatki, owoce, desery, napoje (12.30 - 15.00 - płatne dodatkowo), Escopazzo - restauracja położona na tarasie z widokiem na morze, serwująca głównie ryby, owoce morza oraz dania kuchni regionalnej (dania serwowane do stolika, korzystanie z restauracji za dodatkową opłatą). Piano bar w godzinach 21:30 – 24:00 (tylko w szczycie sezonu). Prywatna, piaszczysta plaża w odległości ok. 200 m z bezpłatnymi leżakami i parasolami i łagodnym wejściem do wody, bezpłatne ręczniki plażowe (w przypadku zgubienia opłata 20 EUR). Przy hotelu znajduje się również publiczna plaża z płatnymi leżakami i parasolami (ok. 30 EUR za komplet za dzień). Możliwość bezpłatnego korzystania z basenu (za uprzednią rezerwacją) w Hotelu La Bisaccia należącym do tej samej sieci hotelowej. Hotel La Bisaccia położony jest po przeciwnej stronie plaży ok. 400 m od Club Hotelu.Wyżywienie:
Full Board: śniadania amerykańskie oraz obiady i kolacje serwowane do stolika w restauracji Bouganville do wyboru z trzech propozycji menu, napoje do posiłków płatne dodatkowo. Korzystanie z pozostałych restauracji płatne dodatkowo. W restauracji dostępne foteliki dla dzieci. W barze na plaży dostępne przekąski w ciągu dnia (płatne dodatkowo). Hotel organizuje wieczory z muzyką na żywo codziennie (w szczycie sezonu).

Program sportowy i animacyjny, SPA:
Korty tenisowe ok. 800 m w Hotelu Piccolo Porto (należącym do tej samej sieci), korzystanie z kortów za dodatkową opłatą, bezpłatna wypożyczalnia rowerów górskich, centrum nurkowe „Aqua Center” za dodatkową opłatą, centrum SPA dostępne za opłatą w Hotelu Le Palme należącym do wspólnej sieci (dla Klientów Club Hotel zniżką 10%).

Kategoria lokalna:
Gwiazdki: ****

Naszym zdaniem:
Elegancki hotel utrzymany w typowym surowym, sardyńskim stylu, z wyśmienitą kuchnią, polecany Klientom lubiącym wyższy standard, bliskość plaży i wieczornych rozrywek.

Inne:

 Strona internetowa: www.clubhotelbajasardinia.it
Liscia Eldi  zdjecie hotelu
Położenie:
Na wschodnim wybrzeżu, 2,5 km od miejscowości San Teodoro, 35 km na południe od lotniska w Olbii. Hotel w stylu wioski wakacyjnej, położony na bardzo rozległym terenie, gdzie w stanie naturalnym rosną drzewa korkowe. Możliwość korzystania z 3 plaż: najbliższa plaża prywatna, hotelowa 300 m (przy siostrzanym hotelu Li Suari), czasem kamieniste podłoże, brak serwisu plażowego, znana plaża Isuledda 500 m (spacerem 10 minut) od hotelu - publiczna, doskonała dla dzieci (50 m od brzegu nadal jest dość płytko - dzięki czemu woda ma niesamowity, jasno turkusowy kolor), zalecane obuwie plażowe, plaża La Cinta - piaszczysta, ciągnąca się na długości 5 km – 3,5 km od hotelu, dowóz zapewnia bezpłatny busik hotelowy, serwis plażowy płatny dodatkowo.

Pokoje:
128 apartamentów położonych w małych typowo sardyńskich willach, każdy z prywatnym tarasem, stanowiącym wejście do pokoju. Wyposażone w łazienkę z prysznicem i suszarkę do włosów, telefon, sejf (bezpłatny) i TV, lodówkę. Możliwość zakwaterowania maksymalnie 2 osób dorosłych (sypialnia) i 2 osób dorosłych (pokój dzienny z rozkładaną sofą). Studio typu monocale posiada 1 pomieszczenie z dwoma miejscami do spania, studio bilocale są to dwa pomieszczenia z czterema miejscami do spania. Studia są wyposażone w klimatyzację sterowaną indywidualnie, posiadają widok na: tereny zielone, inne budynki lub korty tenisowe. Łóżeczko dla infanta na potwierdzenie i za dopłatą 27 EUR za tydzień.

Do dyspozycji gości:
Recepcja, restauracja, bezpłatny Internet Wi-Fi (w lobby i przy basenie), pralnia, mini market, mały sklepik, basen z wydzieloną częścią dla dzieci o nieregularnym kształcie (woda słodka, o powierzchni 13m x 23m, głębokość max 3 m), Pizzeria - grill "Il Portico". Napoje płatne dodatkowo. 1 bar przy basenie, bezpłatny bus hotelowy dojeżdżający do centrum San Teodoro. Wypożyczalnia samochodów, punkt medyczny.

Wyżywienie:
Full board: śniadania obiady i kolacje w formie bufetów. Napoje do posiłków (karafka wody, karafka wina i jeden soft drink - cola lub fanta) dla naszych Klientów w cenie. Dania kuchni włoskiej i międzynarodowej. Brak Pizzerii.

Program sportowy i animacyjny, SPA:
Codzienne animacje, zawody sportowe, aerobik, wieczorne show w języku włoskim. Plac zabaw dla dzieci, kort tenisowy, boisko do piłki nożnej. Wieczorne dyskoteki. Centrum nurkowe, kursy golfa, niedaleko jazda konna. Wypożyczalnia rowerów, skuterów, samochodów. W centrum miejscowości San Teodoro dyskoteki: Ambra Night, La Luna (w szczycie sezonu).

Kategoria lokalna:
Gwiazdki: ***

Naszym zdaniem:
Doskonała propozycja dla rodzin z małymi dziećmi i ludzi młodych nastawionych na aktywny wypoczynek i bliskość rozrywek. Hotel zbiera bardzo dobre opinie wśród Klientów, głównie ze względu na bliskość rozrywkowego miasteczka San Teodoro, które w trakcie sezonu tętni życiem, a także ze względu na 3 plaże położone blisko hotelu.

Inne:

Strona internetowa: www.lisciaeldi.it
Hotel Le Palme  zdjecie hotelu
Położenie:
Hotel położony w samym sercu Costa Smeralda - Szmaragdowego Wybrzeża, w spokojnej i cichej dzielnicy Liscia di Vacca, gdzie krystalicznie czysta woda zalewa różowe skały granitowe. Zaledwie 3 km od słynnego skweru "Piazzetta" w Porto Cervo, gdzie znajdą Państwo eskluzywne butiki, cluby i galerie, tuż obok można podziwiać jachty z każdego zakątka świata. Do centrum można dostać się taksówką (koszt w szczycie sezonu około 35 EUR w jedną stronę) lub bezpłatnym busem hotelowym kursującym kilka razy dziennie. Brak trasy spacerowej łączącej dzielnicę Liscia di Vacca z centrum Porto Cervo. Obiekt ten oferuje prywatną, piaszczystą plażę z bezpłatnymi leżakami i parasolami oraz panoramiczne widoki na Szmaragdowe Wybrzeże. Odległość do lotniska w Olbii ok. 35 km.

Pokoje:
Pokoje zlokalizowane w 2-piętrowym budynku otoczonym bujną roślinnością, wzdłuż wijących się basenów. Przestronne, eleganckie, starannie umeblowane pokoje 2 osobowe. Wszystkie posiadają: łazienkę z prysznicem lub wanną, suszarkę, TV Sat., mini bar (dodatkowo płatny), sejf, telefon. Większości pokoi posiada balkon. Łóżeczko dla infanta za dodatkową opłatą (ok.22 €). Za dopłatą możliwa rezerwacja pokoi: deluxe (z widokiem na morze i z balkonem), prestige z możliwością dostawek (typu "deluxe" z dodatkowymi usługami: możliwość rezerwacji wybranego stolika w restauracji, ekspresowe zakwaterowanie i wykwaterowanie, powitalny koszyk owoców z winem. Hotel dysponuje także 8 "suitami" składającymi się z sypialni oraz pokoju dziennego, dostępne są te same usługi jak w pokoju prestige. 

Do dyspozycji gości:
Recepcja, winda,  lobby hotelowe, 3 bary, restauracja główna (część stolików znajduje się na werandzie z widokiem na basen), teatr, sala konferencyjna. Rozległy, lagunowy basen z morską wodą z bezpłatnymi leżakami, odnowa biologiczna (sauna, solarium, masaże wodne) za dodatkową opłatą, parking, sklepy, plaża z bezpłatnymi leżakami i parasolami.

Wyżywienie:
Restauracja "Romantic" z widokiem na basen oferuje: bogaty bufet na śniadania (owoce, ciastka, jajka, wędliny, sery, jogurty, dżem, musli) serwowane na werandzie oraz kolacje podawane do stolika. Hotel udostępnia także 3 bary: "American Bar" z zewnętrznym tarasem, bar "Island" oraz Bar "Gazebo" niedaleko plaży.

Program sportowy i animacyjny, SPA:
Brak siatkówki plażowej, tenis, brak kajaków, płatne dodatkowo:  golf (6 km od hotelu), nurkowanie, windsurfing, żeglarstwo, wellness, trekking, wypożeczalnia rowerów, skuterów i samochodów, łowienie ryb, rejsy, wyprawy motocyklowe. Ponadto w hotelu: lekkie animacje np. aerobic wodny, mini siłownia na otwartym powietrzu (spinning), mini club i junior club dla dzieci do 17 roku życia, wieczorem spektakle.

Kategoria lokalna:

Gwiazdki: ****Naszym zdaniem:
Hotel na najwyższym poziomie. Polecamy bardzo wymagającym Klientom, którzy cenią sobie wysoki standard usług i nienaganny serwis.Ocena ogólna naszych klientów
Ocena 4.3 Program wycieczki: 4.5 | Pilot: 4.9 | Transport: 5.2 | Zakwaterowanie: 4.4 | Wyżywienie: 4.3 | Intensywność programu: 3.2 |
Podziel się wrażeniami z innymi

Dodaj swoją opinię

Opinie klientów Sortuj według: 

Ocena ogólna
Ocena   1.0
Termin pobytu: Lipiec 2014
2 z 3 osób uznało tą opinię za pomocną
Dodał(a):
56-65 lat | w parze 
Sardynia i Korsyka

Objazd rewelacyjny , dzięki wspaniałej pilotce p.Monice Giordano.Więcej takich pilotów. Pokaż więcej >>

Ocena ogólna
Ocena   3.0
Termin pobytu: Lipiec 2014
5 z 5 osób uznało tą opinię za pomocną
Dodał(a):
26-35 lat | w parze 
Sardynia i brak Korsyka

Wycieczka dla leniwych nie zrealizowany zostal plan wycieczki, p.monika bardzo sympatyczna, ma wiedzę.hotele bardzo ubogie, na kolacje dostalismy tylko dwa razy owoce.duzo do jedzenia salaty bylo. Pokaż więcej >>

Ocena ogólna
Ocena   2.0
Termin pobytu: Lipiec 2014
9 z 9 osób uznało tą opinię za pomocną
Dodał(a):
36-45 lat | samemu 
rozczarowanie

Program wycieczki nie został zrealizowany: nie byliśmy w muzeum Giuseppe Garibaldiego ani w Ajaccio. zmienili program i kiedy mieliśmy płynąć na Korsykę był wstrzymany ruch promowy. Zmieniono po raz kolejny program zwiedzania. Na Korsyce byliśmy 1 dzień i wróciliśmy na Sardynię (w hotelu byliśmy około 23.30, kolacja o 0.00 - niezapomniane wrażenie). Biuro zaproponowało nam ponowny wyjazd na Korsykę za "promocyjną" cenę dodatkowych 40EUR. Ze wzgledu na program na Korsyce wybrałam tę wycieczkę, więc możecie wyobrazić sobie moje rozczarowanie. Zamiast Ajaccio były jakieś "zapychacze": muzeum prostytutki/ zielarki/akluszerki, miasteczko na Sardynii (identyczne jak poprzednie) i czas wolny na plaży. Hotele jak na objazdówkę dobre (z dużą liczbą niedociagnięć np. odpadająca klamka, kabina prysznicowa w wersji mini..., ale to bardziej ,nie bawiło niż denerowało) Na plus działają: ładne widoczki, krystalicznie czyste plaże i czyste powietrze, prawie zero przemysłu , brak badziewia turystycznego (nie cierpię wszechobecnej "chińszczyzny"), ekstra pilotka p. Monika G. Pokaż więcej >>

Ocena ogólna
Ocena   5.5
Termin pobytu: Czerwiec 2014
3 z 3 osób uznało tą opinię za pomocną
Dodał(a):
46-55 lat | samemu 
Sardynia i Korsyka

Od 20 lat uczestniczę w wycieczkach objazdowych. Mam więc odpowiedni poziom odniesienia i dystans. Mam świadomość, że nie ma wycieczek idealnych tanich, ciekawych i luksusowych równocześnie, zawsze jest jakiś kompromis. Tu znaleźliście Państwo taki kompromis. Przyzwoite hotele, ciekawy wybór odwiedzanych miejscowości, zaangażowany personel. Pewnie jeszcze pojadę na Korsykę by przejść trasę GR20. Pokaż więcej >>

Ocena ogólna
Ocena   6.0
Termin pobytu: Czerwiec 2014
0 z 0 osób uznało tą opinię za pomocną
Dodał(a):
46-55 lat | w parze 
warto

Wycieczka Sardynia i Korsyka jest naprawdę super. Bonifaccio i Grota Neptuna konieczne do zobaczenia. Program nie jest naładowany, zawsze jest sporo wolnego czasu. Pilotka pani Monika bardzo sympatyczna, dobry organizator.Polecam. Pokaż więcej >>

Ocena ogólna
Ocena   4.0
Termin pobytu: Czerwiec 2014
13 z 15 osób uznało tą opinię za pomocną
Dodał(a):
36-45 lat | z rodziną 
sardynia i korsyka

objazd dla ciekawych włoskiej prowincji, zwiedza się niewielkie lub bardzo małe miasta/miasteczka, nie ma nic, czego nie można byłoby obejrzeć w lepszej wersji na kontynencie, z wyjątkiem nuragów, które były naprawdę wyjątkowe. Ogromny kontrast jakościowy między Korsyką (zdecydowanie wygrywa) a Sardynią, pod względem zakwaterowania, bezpieczeństwa (kradzieże!!), swobody poruszania się, organizacji - po prostu cywilizacja, Sardynia jest głęboką prowincją. Ajaccio nie jest ciekawsze niż Cagliari, lecz ma zupełnie inną, swobodną atmosferę. zakwaterowanie przez pierwsze 2 noce było fatalne, z dwiema kradzieżami, ale na szczęście dla kolejnych grup to zakwaterowanie zmieniono na bardzo dobry hotel z basenem. najlepsze jedzenie na korsyce (wręcz bardzo dobre), na Sardynii nudne i nie najlepszej jakości ciężkie kolacje (zawsze pasta, na drugie mięso bez warzyw i niezmiennie najtańsza wersja panna cotty na deser) i męczące hotele, choć zamiana pierwszego hotelu na pewno ma szansę wiele zmienić. organizacja pozostawiała zdecydowanie zbyt mało czasu wolnego, zwłaszcza w większych miastach - godzina w Ajaccio nijak ma się do półtorej godziny w Bozie, w której po prostu nie ma co ze sobą zrobić. piękne widoki. ciekawe jest to, co mówi pilotka o miejscowych ludziach i zwyczajach. Są dość niezwykłe, a wyspy są mało znane i te informację trudno znaleźć samemu. w sumie dość ciekawe, ale nie należy nastawiać się na doznania architektoniczne - raczej na obserwację kontrastu między Włochami północnymi a zapomnianym skrawkiem włoskiej ziemi. na Sardynii trzeba uważać na kradzieże. trochę strach wychodzić z hotelu po zmroku. Pokaż więcej >>

Ocena ogólna
Ocena   6.0
Termin pobytu: Sierpień 2013
4 z 6 osób uznało tą opinię za pomocną
Dodał(a):
powyżej 65 lat | w parze 
Wycieczka

SUPER! Program, obsługa, autokar i kierowca autokaru, w większości hotele i wyżywienie a przede wszystkim pilot wycieczki (p. Monika) świetne!!!! Pokaż więcej >>

Ocena ogólna
Ocena   4.0
Termin pobytu: Sierpień 2013
5 z 5 osób uznało tą opinię za pomocną
Dodał(a):
46-55 lat | z rodziną 
Miła wycieczka

Wycieczka udana, jednak zbyt mało było w programie najciekawszych zabytków Sardynii (dolmeny, grobowce olbrzymów, domy czarodziejek, zigguraty etc) Pokaż więcej >>

Ocena ogólna
Ocena   4.0
Termin pobytu: Sierpień 2013
2 z 3 osób uznało tą opinię za pomocną
Dodał(a):
do 25 lat | w parze 
Mile wspomnienie

Wycieczka bardzo udana, piekne widoki, fajny program, swietna pilotka(p. Monika). Pozostaly naprawde mile wspomnienia i chec powrotu w te miejsca. Pokaż więcej >>

Ocena ogólna
Ocena   6.0
Termin pobytu: Lipiec 2013
2 z 3 osób uznało tą opinię za pomocną
Dodał(a):
26-35 lat | w parze 
sardynia i korsyka

wspaniale wspominam ten wyjazd - przepiekne miejsce i super organiazacja Pokaż więcej >>

Ocena ogólna
Ocena   6.0
Termin pobytu: Lipiec 2013
5 z 6 osób uznało tą opinię za pomocną
Dodał(a):
56-65 lat | w parze 
Wrażenia z zwycieczki Sardynia- Korsyka.

Program pobytu 27 lipiec -10 sierpień 2013r obejmował: pełny objazd (8dni) Sardynia i Korsyka oraz tygodniowy pobyt na Sardynii w hotelu Liscia Eldi ***. Trasa objazdu przebiegała perfekcyjnie, zgodnie z bardzo atrakcyjnym planem przedstawionym w informatorze. Pilotka (Monika G) kompetentna, bardzo miła i sympatyczna. Cały wyjazd na długo pozostanie w naszej pamięci. Pokaż więcej >>

Ocena ogólna
Ocena   6.0
Termin pobytu: Lipiec 2013
1 z 3 osób uznało tą opinię za pomocną
Dodał(a):
46-55 lat | w parze 
wycieczka sardynia i Korsyka

Fantastyczna wycieczka ,swietnie zorganizowana , dobre hotela i w sumie nieduże pienizdze Pokaż więcej >>

Ocena ogólna
Ocena   1.0
Termin pobytu: Czerwiec 2013
0 z 0 osób uznało tą opinię za pomocną
Dodał(a):
56-65 lat | z rodziną 
Zażalenie

Składam formalne zażalenie za zepsuty tydzień wakacji, moich i mojej rodziny, przez niezdarność, złe chęci i brak kwalifikacji polskiej pilotki p. Katarzyny. Liczę na rekompensatę ze strony Rainbow Tours Pani Katarzyna miała szczególny dar antagonizowania grupy, w rezultacie były ciągłe zgrzyty, wręcz awantury i kłótnie pilotki z różnymi uczestnikami wycieczki. Była arogancka i traktowała uczestników jak dzieci. Często nie była w stanie udzielić konkretnych informacji dotyczących programu/trasy. Oto przykłady zlej organizacji i braku kwalifikacji pilotki: - Pani Katarzyna nie znała języków którymi posługiwała się lokalna przewodniczka w Ajjaccio. Aby ratować sytuację i zażegnać oburzenie, a wręcz bunt grupy, moja żona przejęła rolę tłumacza/pilota - Nie sprawdzała planów na nocleg. Zawiozła nas do złego hotelu. Gdy cala grupa była już z bagażami w recepcji okazało się że mamy rezerwacje w innym hotelu, oddalonym o 2 godziny drogi w kierunku z którego właśnie przyjechaliśmy (Santa-Maria-Siche). W sumie spędziliśmy dodatkowe 4 godziny w autobusie. - Nie znała godzin otwarcia obiektów planowanych do zwiedzania. W rezultacie byliśmy na miejscu dużo za wcześnie i musieliśmy czekać na otwarcie (Thorros) lub za póżno i było zamknięte (Ajaccio) Pokaż więcej >>

Ocena ogólna
Ocena   4.0
Termin pobytu: Czerwiec 2013
2 z 3 osób uznało tą opinię za pomocną
Dodał(a):
36-45 lat | w parze 
Pozytywna

Program zostal zrealizowany wedlug planu Pokaż więcej >>

Ocena ogólna
Ocena   6.0
Termin pobytu: Czerwiec 2013
21 z 21 osób uznało tą opinię za pomocną
Dodał(a):
powyżej 65 lat | w parze 
Sardynia i Korsyka

Urzekło nas bogactwo krajobrazów Sardynii i Korsyki,oraz tradycja i kultywowanie dawnych obyczajów przez ich dumnych mieszkańców. Zatapiamy się w świecie średniowiecznych zaułków, pełnych uroczych knajpek i kafejek. Odwiedzamy domy słynnych bohaterów: na wyspie Caprera posiadłość gen. Giuseppe Garibaldiego, który wywalczył zjednoczenie Włoch, a na Korsyce w Ajaccio rodzinny dom najsłynniejszego Korsykanina Napoleona Bonaparte. Bajkowe widoki Bonifacio. Kolorowy świat naciekowych formacji w Grocie Neptuna na Sardynii. W Alghero "stolicy korala" zaopatrujemy się w talizman: róg obfitości z czerwonego korala, który zapewnia bogactwo i powodzenie.... (z certyfikatem). Starożytną historię z epoki cywilizacji nuragów Su Nuraxi odkrywamy w Barumini, oraz we fragmentach miasta Tharros zbudowanego przez Kartagińczyków. Podsumowaniem wycieczki była wizyta w Orgosolo słynnej "stolicy bandytów". Charakter mieszkańców oddają niesamowite murale na ścianach domów wyrażające ich problemy. Na pożegnanie - wspaniały obiad u pasterzy w górach w plenerze. Pieczyste z rożna i wino zjednoczyło gospodarzy i gości. Pokaż więcej >>
Inni klienci sprawdzali również ...

Copyrights © 1991 - 2014 Biuro Podróży Rainbow Tours S.A.